NEO-300389T Restaurant Sandalyesi Ahşap Ayaklı Döşemeli

NEO-300389T-Restaurant-Sandalyesi-Ahşap-Ayaklı-Döşemeli-1
NEO-300389T-Restaurant-Sandalyesi-Ahşap-Ayaklı-Döşemeli-2

NEO-300389T Restaurant Sandalyesi Ahşap Ayaklı Döşemeli

Restaurant sandalyesi ahşap ayaklı modeli, dinamik tasarımı, zarif hatları ve benzersiz sırt alanı ile dikkat çekiyor. Döşeme ve ahşap ayaklar, renk alternatiflidir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-300389T Kategoriler:

Açıklama

Restaurant Sandalyesi Ahşap Ayaklı Döşemeli

Restaurant sandalyesi ahşap ayaklı modeli, dinamik tasarımı, zarif hatları ve benzersiz sırt alanı ile dikkat çekiyor. İç mekanlar için dizayn edilen bu ürünü, şık restaurant dekorasyonlarında kullanabilir veya otel, cafe, coffee shop ve bar gibi sosyal mekan çalışmalarınızda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sandalyenin gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Oturum ve sırt alanı için döşeme uygulaması yapılıyor. Kolsuz olarak tasarlanan ürün, bu sayede geniş bir hareket alanı da sunuyor. Sandalyenin arka kısmındaki minimal ahşap uygulaması tasarımın en dikkat çekici unsuru oluyor. Ürün, üzerinde ufak oynamalar yapmaya ve daha kişisel bir sandalye yaratmanıza da imkan tanıyor.

Sandalyeyi, kullanacağınız mekanın renkleriyle daha uyumlu hale getirmek veya firmanızın kurumsal kimliği ile bir bütünlük oluşturmak isterseniz, sunduğumuz farklı seçeneklerden de faydalanabilirsiniz. Dilerseniz ürünün ahşap rengini değiştirebilir, döşeme kumaşı için farklı bir desen ya da renk tercihinde bulunabilirsiniz. Döşeme kaplamasını deri ile uygulatmayı da seçebilirsiniz.

Restaurant sandalyesi modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir. 
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. 
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafeteria, coffee shop, bar dekorasyonlarında tercih edilmektedir. İç mekanda kullanılması önerilir.
  • Restaurant mobilyaları ile ilgili daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300389T Restaurant Sandalyesi Ahşap Ayaklı Döşemeli” için yorum yapan ilk kişi siz olun