NEO-300165T Döşemeli Ahşap Ayaklı Cafe Sandalyesi

NEO-300165T-Döşemeli-Ahşap-Ayaklı-Cafe-Sandalyesi-1
NEO-300165T-Döşemeli-Ahşap-Ayaklı-Cafe-Sandalyesi-2

NEO-300165T Döşemeli Ahşap Ayaklı Cafe Sandalyesi

Döşemeli ahşap ayaklı cafe sandalyesi, cafe, otel yemek alanları, restaurant dekorasyonunda kullanılabilir. Ayrıca toplantı sandalyesi olarak da tercih edilmektedir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-300165T Kategoriler:

Açıklama

Döşemeli Ahşap Ayaklı Cafe Sandalyesi

Modern çizgisi, dinamik görüntüsü ve güçlü duruşu ile tüm iç mekanlara canlılık katmaya aday Döşemeli Ahşap Ayaklı Cafe Sandalyesi, cafe ve restoran gibi sosyal alanlar için tercih ediliyor. Uzun oturma sürelerinde bile benzersiz bir konfor sunan sandalye modelini dilerseniz otellerin yemek alanlarında veya toplantı odalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sırt alanındaki kavis sayesinde dik oturmaya yardımcı olan bu sandalye modeli, kolçaksız tasarım özelliği ile de misafirlerinize özgür bir hareket alanı yaratacaktır.

Güçlü ahşap ayakları ile uzun bir kulanım ömrü sunan sandalyenin oturma ve sırt alanını döşeme kumaşı ya da dilerseniz deri ile kaplatabilirsiniz. Ahşap ayakların ve kumaşın rengini de yine mekanınızın tasarımına uyum sağlayacak şekilde değiştirebilirsiniz. Firmanızın ya da iş yerinizin kurumsal kimliğini korumak ve bir bütünlük oluşturmak isterseniz, sandalye kumaşına logo uygulaması yaptırmayı da seçebilirsiniz.

Ahşap ayaklı sandalye hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım isteklerinize göre yapacağınız değişiklikleri belirlemek ve avantajlı fiyatlar ile ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ayakları ahşap. Oturum kısmı ve sırt döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Ticari alanlar için istenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Cafe, otel yemek alanları, restaurant dekorasyonunda kullanılabilir. Ayrıca toplantı sandalyesi, misafir bekleme sandalyesi olarak da tercih edilmektedir.
  • Cafe Sandalyelerinin toptan satışı için detaylı bilgi isteyiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300165T Döşemeli Ahşap Ayaklı Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun