NEO-300293T Vintage Sallanır Ahşap Salon Koltuk

NEO-300293T-Vintage-Sallanır-Ahşap-Salon-Koltuk-1
NEO-300293T-Vintage-Sallanır-Ahşap-Salon-Koltuk-2
NEO-300293T-Vintage-Sallanır-Ahşap-Salon-Koltuk-3

NEO-300293T Vintage Sallanır Ahşap Salon Koltuk

Vintage sallanır ahşap salon koltuk, cafe, restaurant, coffee shop, otel odası gibi ticari işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. 

Stok kodu: NEO-300293T Kategoriler:

Açıklama

Vintage Sallanır Ahşap Salon Koltuk

Vintage sallanır ahşap salon koltuk; cafe, coffee shop, bistro, restaurant, otel gibi  mekanlar için hem bir dekor hem de konuklarınızın yorgunluk atarak konforlu dakikalar geçirmesini sağlamak amacıyla kullanılabilen en ideal mobilya tercihleri arasında yer alıyor.

Vintage tasarımı ile geçmişe duyulan özleme vurgu yaparken modern dokunuşlarla günümüze uyarlanmış olan ürün, mekanlarınıza farklı bir hava kazandırıyor. Müşteri memnuniyeti, konforu ve görsel detayların müşteri beğenisi üzerindeki önemini dikkate alarak çalışmalarını bu yönde sürdüren işletmeler için öne çıkan sallanır ahşap koltuk, hem vintage hem de modern tasarımlı mekanlara rahatlıkla uyum sağlıyor.

Ahşap salon koltuk, mekanlarınızda kullanıma uygun olduğu gibi, evlerinizin salon, oturma odası, yatak odası gibi bölümlerinde kendinize konforlu ve huzurlu bir köşe yaratmak için de oldukça uygun bir ürün olma özelliği taşıyor.

Tamamı masif ahşaptan üretilip, oturum ve sırt bölümleri minderli olarak tasarlanan ürün, dayanıklı yapısı ile konuklarınız ve sizin için rahat ve keyifli bir kullanım sunuyor. Koltuk tasarımında kullanılan ahşabın rengi, minderin kumaş, deri ve desen seçimleri gibi ürünün görsel detaylarını beğenilerinize göre belirleyebilir, ürünü mekanlarınızın dekoru ile uyumlu hale getirebilirsiniz.

Dilerseniz kurumsal otel gibi işletmelerinizde kullanacağınız sallanır koltuklarınızın minderleri üzerine firma logosu uygulama seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Ürün detayları hakkında daha fazla bilgi almak ve siparişinizi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı masif ahşap. Oturum ve sırt bölümü minderlidir.
  • Minder için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Minder fitilli veya fitilsiz olarak tercih edilebilir. 
  • Ticari alanlar için istenirse ahşap veya minder üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. 
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Cafe, restaurant, coffee shop, otel odası gibi ticari işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Ayrıca evlerin salon bölümünde dekore edilebilir.
  • Vintage Sallanır Ahşap Koltuğu ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300293T Vintage Sallanır Ahşap Salon Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun