NEO-100224T Döşemeli Metal Sandalye

NEO-100224T-Döşemeli-Metal-Sandalye-6
NEO-100224T-Döşemeli-Metal-Sandalye-1
NEO-100224T-Döşemeli-Metal-Sandalye-2
NEO-100224T-Döşemeli-Metal-Sandalye-4
NEO-100224T-Döşemeli-Metal-Sandalye-5

NEO-100224T Döşemeli Metal Sandalye

Döşemeli Metal Sandalye, yemek alanlarında kullanılan mobilyalar arasında öne çıkan, göz alıcı bir tasarımdır. Sağlam gövde, rahat oturum, şık görünüm bu ürünün öne çıkan özellikleridir.

 

Stok kodu: NEO-100224T Kategoriler:

Açıklama

Döşemeli Metal Sandalye

Döşemeli metal sandalye, insanların sıklıkla gittiği ve konforlu bir ortam aradığı cafe, otel, restaurant, coffee shop işletmelerinin dekorasyonunda tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığının yanı sıra dikkat çekici görünüme sahiptir. Metal sandalye iç mekanda ve üzeri kapalı dış mekanda kullanılabilir. Hava sıcaklıklarından etkilenmez. Aynı tasarım ile bank, kollu sandalye, bar sandalyesi ve tabure üretilmektedir. Bu ürünler ile birlikte aynı dekorasyonda kullanılabilir.

Metal yemek sandalyesi, kullanıcının talebi doğrultusunda istenilen renge boyanabilir. Boya dışında krom, bakır, pirinç gibi kaplama seçenekleri de bulunmaktadır. Sandalye, dekorasyonun ruhuna uygun olarak özgünleştirilebilir.

Oturum kısmı için kumaş veya deri seçimi yapılabilir. Her ikisi için renk ve desen seçenekleri mevcuttur. UV katkılı ürünler ile renk solması yaşanmaz.

Endüstriyel tarzın güzel örneklerinden biri olan sandalye, farklı tarzla ile üretilen mobilyalar ile birlikte de kullanılabilir. Sağlamlığı standart olan sandalye ile dekoratif ortamlar oluşturulabilir. Metal sandalyenin toptan fiyatı için iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal.
  • Renk: Dekorasyona uyum sağlayabilmek için ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Ayrıca bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Oturum yeri döşemelidir. Döşeme için deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekanda kullanılması önerilir. Restaurant, otel yemek alanı, otel odası, cafe, coffee shop, food court, hastane odası, şirket binaları dekorasyonları için idealdir.
  • Tarz: Modern- Endüstriyel

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100224T Döşemeli Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun