Metal Kanepe ve Oturma Grubu

Metal kanepe ve oturma grubu koleksiyonunda, günümüzde trend olan modelleri inceleyebilirsiniz. Dekorasyonun tarzına uygun olacak şekilde, farklı tasarımlarda üretilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Konfor, sağlamlık ve ekonomik fiyatlar hedeflenerek, ileri teknoloji ile kusursuz olarak üretilen metal kanepeler, mimarlar ve işletme sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İç mekan, dış mekan, ev dekorasyonu, ticari kullanım amacına yönelik modeller, set olarak veya her bir parçadan istenilen adette sipariş verilebilir. Örneğin; Bir oturma grubu içerisinden ikili kanepe, üçlü kanepe, tekli koltuk ve daybed parçalarından biri talep edilebilir. Ayrıca bazı modeller için, yerin büyüklüğüne ve oluşturulmak istenen oturum düzenine göre özel ölçü talep edilebilir.

Kanepe ve oturma grubu, üretiminde kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Koleksiyondaki ürünler; Dolu demir kanepe, demir sofa, demir döküm kanepe, alüminyum döküm kanepe, alüminyum kanepe, örgü kanepe, delikli demir metal kanepe olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Bazı modeller, metal köşe kanepe olarak tasarlanabilmektedir. Metal kanepelerde kullanılacak minderler için, kullanıcının talebine göre polyester ve akrilik kumaş kartelasından renk seçimi yapılabilir. Ayrıca kanepe gövdesi için ral kartelasındaki onlarca renk arasından, projeye en uygun renk uygulanabilir.

Metal kanepelere, günümüzde sadece bahçe mobilyaları olarak bakılmıyor. Kullanılacağı dekorasyona göre; Vintage, retro, modern, country, urban, endüstriyel tarzlarda üretilmektedir. Bu çeşitlilik sayesinde, metal mobilyalar, veranda, bahçe, teras alanlarındaki kullanımın yanı sıra, iç mekan mobilya olarakta tercih edilmektedir. Metal kanepeler, özellikle dayanıklılığı ve konforu sayesinde ticari kullanımda için de uygundur. Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve alışveriş merkezi işletmelerinde, kalabalık arkadaş grupları için idealdir. Hem yemek hem de sohbet amaçlı kullanılacaksa, orta sehpa yerine yemek masası kullanılabilir. Misafirlerine ev konforu sağlamak isteyen işletmelerin seçimidir. Ek olarak, metal mobilyaların herhangi bir bakım gerektirmemesi de önemli bir tercih nedenidir. Metal oturma grupları, kaliteli malzemeleri ve profesyonel üretim teknikleri sayesinde, yoğun insan trafiği olan işletmelerde uzun vadeli dayanıklılık sağlar.

Toptan satışlarda, mimarların ve işletme sahiplerinin, metal mobilyalardaki pek çok detayı belirleyebilme imkanı bulunmaktadır. Yüksek adetli siparişler için, proje üzerinde karar verilen ve çizimi bulunan kanepe modelleri iletebilirsiniz. Metal kanepeler ve oturma grupları ile ilgili toptan fiyatlar ve detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.