Metal Koltuk

Her sene daha fazla tercih edilen mobilya tasarımları arasında bulunan metal mobilyalar, görsel açıdan beklentiyi karşılarken, dayanıklılık açısından da daha avantajlıdır. Metal mobilyalar, farklı malzemelerin birlikte kullanılması sayesinde şık görünüme sahiptir. Metal koltuk tasarımlarında, ahşap, kumaş, örgü gibi parçalar daha sıcak görünüm sağlar. Sipariş üzerine, projeye özel olarak üretilen metal koltuklar modelleri, bulunduğu dekorasyona uyum sağlaması için renk seçimleri yapılabilir. Gövde, ral kartelasından belirlenen renge parlak veya mat olarak boyanabilir.

İç mekan kullanımında, daha iddialı görünüm için, farklı kaplama uygulamaları da yapılabilir. Örneğin, bakır kaplama, pirinç kaplama, bronz kaplama, krom kaplama gibi seçenekler mevcuttur.

Dış mekan kullanımda; Alüminyum malzeme ile üretilen metal koltuklar, bahçe, veranda, balkon kullanımı için uygundur. Alüminyum dışında diğer metal mobilyalar için, boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Böylelikle sudan dolayı korozyon yaşanması önlenmiş olur.

NEO Horeca Metal mobilya üreticidir. Metal koltuk modelleri, ürün koleksiyonu içerisinden seçilebilir. Yüksek adetli siparişler için, örneğin bir işletmenin dekorasyonu için, çizimi yapılan modelin üretimi için bilgi istenebilir. Otel odası, lobi salonu, cafe, restaurant, avm, şirketlerde bekleme salonu, hastane odası gibi yerler için tercih edilen ürünlerdir.

Metal koltukların oturum ve sırt bölümünde kullanılan minderler, farklı türlerdeki kumaş veya deriler ile üretilebilir. Döşemeli koltuklar için de aynı seçim yapılabilmektedir. Döşeme veya minder için deri, süet, nubuk kullanılabilir. Ayrıca kadife, keten, pamuk, şönil gibi kumaş türleri de tercih edilebilir.

NEO Horeca metal koltuk üretimi ile ilgili bilgi almak ve toptan satış fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.