NEO-750019T Dış Mekan Alüminyum Sandalye Cafe Restaurant

NEO-750019T-Dis-Mekan-Aluminyum-Sandalye-Cafe-Restaurant-1

NEO-750019T Dış Mekan Alüminyum Sandalye Cafe Restaurant

Yemek ve sohbet zamanları için konforlu bir üründür. Gövde, fileli kumal ve minder için bütün detaylar kullanıcı tarafından belirlenebilir. Alüminyum sandalye, iç ve dış mekanda kullanılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20inc
Derinlik : 54cm  / 21,2inc
Sırt Yüksekliği : 68cm  / 26,7inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

Açıklama

Dış Mekan Alüminyum Sandalye Cafe Restaurant

  • Sandalye, kübik formda ve konik ayaklı olarak tasarlanmıştır. Vintage tarzı yansıtan ürün, farklı tarzlar ile birlikte kullanılabilir. Uzun yemek ve sohbet zamanları için konforlu bir sandalyedir. Gövde, minder ve örgü kısımları için renk alternatifleri mevcuttur. Yemek masaları ile birlikte kullanılabileceği gibi otel odası, bekleme salonu, lobi, sosyal tesis gibi yerler için de değerlendirilebilir. Contract mobilya kategorisi içerisinde bulunan alüminyum sandalye, restaurant, cafe, bar, coffee shop, steak house dekorasyonlarında tercih edilmektedir.
  • Sandalyenin hafif olması hem taşıma hem kullanım açısından avantaj sağlar. Yıl boyunca çok fazla insan trafiğinin olduğu büyük işletmelerde, uzun yıllar kullanılabilir. İç ve dış mekan dekorasyonu için idealdir. Yağıştan ve güneşten etkilenmez. Alüminyum gövde, statik boyalıdır. Ral kartelasındaki bütün renklere boyanabilir.
  • Minder ve sırt yastığı için deri veya kumaş kullanılabilir. Hem deri hem kumaş için iç ve dış mekana uygun seçenekler bulunmaktadır. Tercihe göre minder üzerine firma logosu uygulanabilir. Minderler fermuarlıdır ve temizliği kolaydır. Minderler düz olarak veya kapitoneli olarak üretilebilir.
  • Sandalyenin yan kısmında bulunan fileli kumaş da renk alternatiflidir. UV katkılı olduğu için dış mekanda rengi solmaz.
  • Bu tasarım, ikili kanepe olarak da üretilebilir. Kanepe ve sandalye, yemek masası etrafında kullanılabilir veya küçük alanlar için oturma grubu oluşturulabilir.
  • Gövde, fileli kumaş ve minder için renk seçeneklerinin fazla olması sayesinde ürün, hem diğer mobilyalara hem dekorasyonun bütününe uyum sağlayabilir. Ahşap, compact, mermer, epoksi gibi farklı masalar ile şık bir yemek oluşturulabilir. Alüminyum fileli sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan fiyat için iletişime geçiniz. Bu tasarım ikili kanepe olarak da üretilmektedir.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750019T Dış Mekan Alüminyum Sandalye Cafe Restaurant” için yorum yapan ilk kişi siz olun