NEO-750012T Alüminyum İroko Sandalye Bahçe Dış Mekan

NEO-750012T-Aluminyum-İroko-Sandalye-Bahce-Dis-Mekan-1
NEO-750012T-Aluminyum-İroko-Sandalye-Bahce-Dis-Mekan-3
NEO-750012T-Aluminyum-İroko-Sandalye-Bahce-Dis-Mekan-2

NEO-750012T Alüminyum İroko Sandalye Bahçe Dış Mekan

Ahşap ve metalin birlikte kullanıldığı, modern, konforlu, hafif ve sağlam bir üründür. Alüminyum iroko sandalye; Cafe, restaurant, otel yemek alanı, coffee shop, alışveriş merkezi, fast food, sosyal tesis kullanımı için doğru seçimdir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 54cm  / 21,2inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

Açıklama

Alüminyum İroko Sandalye Bahçe Dış Mekan

  • Dış mekanda yemek alanlarında misafirler için şık ve konforlu, işletmeler için sağlam ve uzun ömürlü bir üründür. Bahçe mobilyaları arasında nn fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Bahçe, veranda, balkon kullanımı için idealdir. Cafe, restaurant, otel yemek alanı, coffee shop, alışveriş merkezi, fast food, sosyal tesis gibi projelerdeki yoğun kullanıma uygundur. Sırt eğimi, ergonomik yapısı rahat oturum sağlar.
  • Alüminyum profil ile üretilen sandalye için ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Hafif bir malzeme olan Alüminyum, sandalyenin kullanımını ve taşınmasını kolaylaştırır.  Ayrıca sudan etkilenmeyen bir malzemedir.
  • Oturum-sırt bölümünde ve kol üstlerinde kullanılan iroko ahşap, dış mekan için dayanıklıdır. Doğal bir malzeme olduğu için, metal sandalyeye sıcak bir görünüm katmaktadır. Standart olarak iroko üzerine teak oil uygulanmaktadır. Renk değişikliği istemeyenler için renksiz koruyucu cila uygulanabilir. Tercihe göre, istenilen renkte dış mekana uygun olarak lake boyanabilir.
  • Sandalye, minderli olarak da sipariş verilebilir. Minder için polyester veya akrilik kumaş kartelasından seçim yapılabilir. Minder kalınlığı 5 cm’dir.
  • Sandalyenin istiflenebilir olması, nakliye ve depolama zamanları için avantaj sağlar.
  • Alüminyum-iroko sandalye, tercihe göre ikili bank olarak da üretilebilir. Dikdörtgen yemek masası için sandalye ve bank birlikte şık görünüm sağlar.
  • Ticari işletmelerin dış mekan yemek alanları için, hem görsel hem kullanım olarak doğru seçimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalyenin, işletmeye özel renk seçimleri ile üretilebilmesi önemli avantajdır. Alüminyum iroko sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750012T Alüminyum İroko Sandalye Bahçe Dış Mekan” için yorum yapan ilk kişi siz olun