NEO-750013T Alüminyum İroko Sandalye Avm Food Court

NEO-750013T-Aluminyum-İroko-Sandalye-Avm-Food-Court-1
NEO-750013T-Aluminyum-İroko-Sandalye-Avm-Food-Court-2

NEO-750013T Alüminyum İroko Sandalye Avm Food Court

Misafirlerinin konforlu zaman geçirmesini hedefleyen işletmelerin seçimidir. Kaliteli malzemeler ile üretilen alüminyum iroko sandalye, yoğun kullanıma ve hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Avm, food court, restaurant, cafe işletmelerinin dış mekan alanları için idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 55cm  / 21,6inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

Açıklama

Alüminyum İroko Sandalye Avm Food Court

  • Metal bahçe mobilyaları, şık tasarımları ve uzun ömürlü olmaları açısından günümüz dekorasyonunun bir parçası haline gelmiştir. Modern tarzda tasarlanan sandalye, büyük ve kalabalık yemek alanları için yüksek adetlerde üretilmektedir. İnsan trafiğinin fazla olduğu avm, cafe, food court, restaurant işletmelerinde, misafirler için konfor sağlarken işletme bütçesine de katkı sağlar. Doğal bir malzeme olan ahşap, metal sandalyeye sıcak görünüm katmaktadır. Sırt eğimi ve ergonomik ölçüleri sayesinde, uzun süreli oturumda dahi rahatlık sağlar.
  • Sandalyenin gövdesi alüminyum profildir. Hafif ve dayanıklı olması sebebiyle contract mobilya grupları için ideal bir malzemedir. Kolay taşınabilir. Hava şartlarından etkilenmez. Deniz kenarı, havuz yanı alanlarda dahi korozyon yaşanmaz. Gövde rengi için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir.
  • Oturum-sırt bölümünde ve kol üstlerinde kullanılan iroko ahşap, doğal ve dayanıklı bir malzeme olduğu için bahçe mobilyalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Standart olarak iroko üzerine teak oil uygulanmaktadır. Alternatif olarak, renk değişikliği istemeyenler için renksiz koruyucu cila uygulanabilir. Tercihe göre, iroko ahşap, istenilen renkte dış mekana uygun olarak lake boyanabilir.
  • Sandalye, minderli olarak da sipariş verilebilir. Fermuarlı olarak üretilir. Minder için renk ve desen seçimi yapılabilir. Polyester veya akrilik kumaş kullanılabilir. Minder kalınlığı 5 cm’dir.
  • Sandalyenin istiflenebilir olması, taşıma, nakliye ve depolama zamanları için avantaj sağlar.
  • Bu model alüminyum-iroko sandalye, ikili bank olarak da üretilebilir. Dikdörtgen yemek masası için sandalye ve bank birlikte kullanılabilir.
  • Yemek alanlarına dinamik ve modern hava katacak olan alüminyum sandalye ile misafirler için göz alıcı bir mekan oluşturulabilir. Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda keyifli yemek ve sohbet zamanı sağlayan favori ürünlerden biridir. Bütün detayların mimarlar veya işletme sahibi tarafından belirlenebiliyor olması, önemli avantajdır. Alüminyum iroko sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750013T Alüminyum İroko Sandalye Avm Food Court” için yorum yapan ilk kişi siz olun