NEO-750011T Alüminyum İroko Sandalye Cafe Restaurant

NEO-750011T-Aluminyum-İroko-Sandalye-Cafe-Restaurant-1
NEO-750011T-Aluminyum-İroko-Sandalye-Cafe-Restaurant-2
NEO-750011T-Aluminyum-İroko-Sandalye-Cafe-Restaurant-3
NEO-750011T-Aluminyum-İroko-Sandalye-Cafe-Restaurant-4

NEO-750011T Alüminyum İroko Sandalye Cafe Restaurant

Ticari işletmelerin tercihi olan bahçe mobilyasıdır. Doğal bir malzeme olan iroko, alüminyum sandalyeye sıcak görünüm katmaktadır. Renk seçimi kullanıcı tarafından yapılabilir. İstiflenebilir, hafif ve uzun ömürlü bir sandalyedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 54cm  / 21,2inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

Açıklama

Alüminyum İroko Sandalye Cafe Restaurant

  • Bahçe mobilyaları tasarımları içerisinde metal ve ahşap uyumuna güzel bir örnektir. Modern tarzda üretilen sandalye, farklı tarzlar ile birlikte de şık bir görünüm sağlar. Sırt bölümünün geriye doğru kavisli olması, ergonomik ölçüleri sayesinde rahat oturuma sahiptir. Günümüzde otel yemek alanı, cafe, restaurant, coffee shop dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Alüminyum gövde, sandalyenin hafif olmasını sağlar. Ayrıca dış hava şartlarına dayanıklı bir malzemedir. Bahçe, teras, veranda gibi dış mekan alanlarda, deniz ve havuz kenarında deforme olmaz. Gövde rengi, istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir.
  • Sandalyenin oturum-sırt bölümünde ve kol üstlerinde iroko kullanılmaktadır. Oldukça dayanıklı bir ahşaptır ve bahçe mobilyalarında doğal malzeme tercih edenler için idealdir. Sudan ve güneşten etkilenmez. İroko üzerine teak oil uygulanmaktadır. Tercihe göre, istenilen renkte dış mekana uygun olarak lake boyanabilir.
  • Tercihe göre minderli sipariş verilebilir. Minder için polyester veya akrilik kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Akrilik kumaşlar, yüksek kalitedeki renklerin 5 yıl solmazlık garantisinde olduğu kumaşlardır.
  • Sandalye istiflenebilir özelliktedir. Yüksek adetlerde kolayca sevk edilebilir. Ayrıca kullanılmadığı zamanlarda depolanması oldukça kolaydır.
  • Bu sandalye, projeye göre, istenirse ikili bank olarak da üretilebilir. Dikdörtgen yemek masası için sandalye ve bank birlikte kullanılabilir.
  • Hem gövde hem ahşap kısım, uzun yıllar kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Yıl içerisinde binlerce kişinin ziyaret ettiği işletmelerde sorunsuz kullanılabilir. Alüminyum iroko sandalye ile ilgili bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750011T Alüminyum İroko Sandalye Cafe Restaurant” için yorum yapan ilk kişi siz olun