Compact Masa Tablası

Compact Masa Tablası Modelleri

Masa tablaları ürünlerimiz arasında kullanışlı yapısı ve dayanıklılığı ile sizlere sunduğumuz compact masa tablası laminant masa türlerindendir. Kayın ağacı gibi ürünlerden imal ettiğimiz bu masa türleri her koşula dayanıklıdır.

Compact Masa Tablası Özellikleri

Compact masa tablaları ürünümüz özellikleri gereği kullanımı yaygındır. Su geçirmez yapısı, deforme olmaz sağlam yüzeyi ve basınç direnci yüksek nitelikli bir üründür. Özellikle hastane AVM ve restaurant bahçe alanlarında, dış mekanda kullanıma uygundur.

Compact Masa Tablası Kullanım Alanları

Compact masa kullanım alanları arasında cafe ve bar gibi alanlar bulunmaktadır. Farklı boyutlara kullanım sağlayabileceğiniz ürünümüz, uygun fiyatıyla bütçenize uygundur.

Compact Masa Tablası Sipariş ve Teslimat

Uygun fiyatıyla ve uzun ömürlü kullanımıyla; otel işletmenizde uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahip bir üründür.

Compact Masa Tablası Fiyatları

Compact masa tablası ile en uygun fiyata işletmenize değer katacaksınız. Müşterilerinize sunduğunuz her ürün malzeme içeriği kaliteli ürünlerden oluşmalıdır. Biz bu hususta sizlere yakışan ürünler sunuyoruz, çünkü siz müşterilerimize değer veriyoruz.