Compact Masa Tablası Kare 24mm Düz Renk

Compact Masa Tablası Kare 24mm Düz Renk NEO-850009T

Compact Masa Tablası Kare 24mm Düz Renk

Hem iç hem dış mekan yemek alanlarında, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilen compact masa tablası, özellikle kalabalık işletmeler için idealdir. Otel, restaurant, cafe, kahve dükkanı, avm gibi işletmeler için ilk tercihler arasındadır. Masa tablasının üzerine logo uygulanabilmesi sayesinde, kurumsal kimlik öne çıkarılabilir.

Açıklama

Compact Masa Tablası Kare 24mm Düz Renk

  • Compact Masa Tablası, onlarca farklı renk alternatifi ile üretilmektedir. Yemek alanının büyüklüğüne göre, kare şeklinde, istenilen ölçüde üretim programına alınır. Masa tablasının kalınlığı 24mm dir.
  • Hem iç hem dış mekan yemek alanlarında, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilen compact masa tablası, özellikle kalabalık işletmeler için idealdir. Otel, restaurant, cafe, kahve dükkanı, avm gibi işletmeler için ilk tercihler arasındadır. Masa tablasının üzerine logo uygulanabilmesi sayesinde, kurumsal kimlik öne çıkarılabilir.
  • Compact masa tablaları, yıllarca deforme olmadan kullanılabilir, bu açıdan ekonomik ürünlerdir. Hijyenik olması, kolay temizlenebilmesi, leke tutmaması öne çıkan avantajlı özellikleridir.
  • Masa tablası ile birlikte kullanılabilecek masa ayaklarını inceleyebilirsiniz. Masa ayakları kategorisinde, farklı malzemeler ile üretilen çok sayıda model bulunmaktadır. Masa, bahçe, teras gibi alanlarda kullanılacak ise alüminyum, paslanmaz, kompozit, metal masa ayaklarını tercih etmek gereklidir.
  • Compact masa tablasının altına mdf veya kontra yapıştırılmaktadır. Bu sayede masa ayağı kolaylıkla monte edilebilir. Masa ayağı hafif ise doğrudan masa tablasına monte edilebilir.
  • Compact Masa Tablası Kare 24mm Düz Renk ürününün üretim aşamaları, teknik bilgileri, teslimat süresi, logolu üretimi, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

COMPACT MASA TABLASI DÜZ RENKLERİ AŞAĞIDAKİ GALERİDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Compact Masa Tablası Kare 24mm Düz Renk” için yorum yapan ilk kişi siz olun