Compact Masa Tablası Kare 12mm Mermer Desen

Compact Masa Tablası Kare 12mm Mermer Desen NEO-850006T

Compact Masa Tablası Kare 12mm Mermer Desen

Yemek alanlarında mermer görünümünü tercih edenler için ideal Compact Masa Tablası ile farklı bir atmosfer oluşturulabilir. Mermer görünümlü masa tablası, kare şeklinde pek çok ölçüde üretilmektedir. Masa tablasının kalınlığı 12mm dir. Farklı mermer desenleri arasından en uygun seçim yapılabilir.

Açıklama

Compact Masa Tablası Kare 12mm Mermer Desen

  • Yemek alanlarında mermer görünümünü tercih edenler için ideal Compact Masa Tablası ile farklı bir atmosfer oluşturulabilir. Mermer görünümlü masa tablası, kare şeklinde pek çok ölçüde üretilmektedir. Masa tablasının kalınlığı 12mm dir. Farklı mermer desenleri arasından en uygun seçim yapılabilir.
  • Ürün güneş ışığından ve yağıştan etkilenmez. İç mekanın yanı sıra, dış mekan yemek alanlarında da kullanılabilir. Uzun ömürlüdür ve kullanıcı dostudur. Cafe, restaurant, kahve dükkanı gibi kalabalık işletmeler için doğru seçimdir. İstenirse masa tablası üzerine logo uygulanabilir.
  • Compact masa tablasının diğer özelliği, kolay temizlenebilmesidir. Bakteri barındırmadığı için gıda ile temasa uygundur.
  • Masa ayakları kategorisinden, yemek masası için en uygun model seçilebilir. Bütün masa ayağı modelleri iç mekan kullanımı için uygundur. Yemek masası, dış mekanda kullanılacak ise, alüminyum, paslanmaz, kompozit, metal masa ayakları arasından seçim yapılabilir.
  • Masa ayağının montajı için compact masa tablasının altına mdf veya kontra yapıştırılır. Hafif olan masa ayakları doğrudan masa tablasına monte edilebilir.
  • Compact Masa Tablası Kare 12mm Mermer Desen ürününün üretim aşamaları, teknik bilgileri, teslimat süresi, logolu üretimi, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

COMPACT MASA TABLASI MERMER, DOĞAL TAŞ, BETON DESEN ALTERNATİFLERİNİ AŞAĞIDAKİ GALERİDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Compact Masa Tablası Kare 12mm Mermer Desen” için yorum yapan ilk kişi siz olun