Metal Bank

Metal Banklar

Metal bank ürünleri, işletmelerin dış mekanlarda ahşap ürün tercih etmemesi üzerine geliştirilerek son şeklini almıştır. Özel üretim olan metal banklar, çok daha sağlam olarak bilinmektedir. Dilenirse üzeri döşemeli bank ya da döşemesiz tercih edilebilen ürünler, uygun fiyatlara müşterileriyle buluşmaktadır.

Yıpranmayan Ürünler

Dış mekan mobilya kategorisinde, oturma grupları başı çekmektedir. Metal banklardan oluşan oturma grupları, hem çok kolay temizlenmekte hem de dış dünyadan gelecek olan aşındırıcı ve yıpratıcı etkilere karşı çok daha dayanıklı olmaktadır.

Klasik ve Modern Çizgi

Hem klasik çizgide hem modern çizgide, metal bank modelleri mevcuttur. Tabure ya da ikili bank olarak tercih edilebilen ürünlerde, bir diğer ayrım sırt destekli ya da desteksiz olmasıdır. Misafirlerinizin uzun süre kalmasını istiyorsanız destekli ürünleri tercih etmenizde fayda vardır.

Sırt Destekli Ürünler

İşletmenizin bahçesinde yer alan bölgeyi dilerseniz metal banklarla da kaplayabilirsiniz. Hem kibar hem de rahat olan bu mobilyalar, yağmur ve güneş gibi etkilerden olumsuz sonuçlar çıkartmamaktadır. Dileyenler alüminyum banklar da satın alabilir.