NEO-750006T Fileli Pedli Alüminyum Bank Bahçe Dış Mekan

NEO-750006T-Fileli Pedli Alüminyum Bank Bahçe Dış Mekan-1
NEO-750006T-Fileli Pedli Alüminyum Bank Bahçe Dış Mekan-3
NEO-750006T-Fileli Pedli Alüminyum Bank Bahçe Dış Mekan-2

NEO-750006T Fileli Pedli Alüminyum Bank Bahçe Dış Mekan

Masa bankı olarak kullanılabilir veya fileli pedli sandalye ile birlikte oturma grubu oluşturulabilir. Alüminyum gövde ve kumaş için renk alternatifleri mevcuttur.  Kaliteli malzeme üretilen bank, uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Fileli Pedli Alüminyum Bank Bahçe Dış Mekan

  • Bahçe, veranda gibi dış mekan alanlar için fileli kumaş ile üretilen bank, pedli olarak daha konforlu hale getirilmiştir. Minder ihtiyacı olmadan rahat oturum sağlar. Kaliteli malzeme ve profesyonel üretim teknikleri kullanılarak üretilen bank, uzun ömürlüdür. Rahat oturum sağlamak için vücut ergonomisine uygun ölçülerde tasarlanmıştır.
  • Hava şartlarına dayanıklı olması sayesinde kullanım alanı oldukça fazladır. Masa bankı veya dinlenme bankı olarak kullanılabilir. İstenirse aynı modelde üretilen fileli pedli sandalye ile birlikte kombin yapılabilir.
  • Fileli pedli bankın gövdesi alüminyum profildir. Bu sayede bank hafiftir ve sudan dolayı korozyon yaşanmaz. Gövde, istenilen renkte statik boyalı olarak üretilmektedir.
  • Oturum ve sırt bölümünde kullanılan fileli kumaş, UV katkılı olduğu için güneş altında solmaz. Serge Ferrari marka kumaş kullanılmaktadır.
  • Otel yemek alanı, cafe, restaurant, coffee shop, avm, tatil köyü, konut sitesi gibi pek çok yerde doğru çözümdür. Fileli pedli bankın toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750006T Fileli Pedli Alüminyum Bank Bahçe Dış Mekan” için yorum yapan ilk kişi siz olun