Rattan Bar Masası

Rattan Bar Masası Modelleri

Sağlam yapıda üretilen rattan bar masası ürünleri, kullanımı kolay, uygun fiyatlı olarak sunulmaktadır. Ahşap ayaklı masalara göre kolay taşınabilen, şık görüntüye sahip rattan bar masaları, müşteri memnuniyetini artırırken, iç ve dış mekanda dekorasyon farklılığı da sağlamaktadır.

Bar Mobilyası Kullanımı

Bar mobilyaları arasında yer alan masa ve sandalyeler, müşterilerin rahatlığını sağlamak için özel olarak üretilmelidir. Standart bir masadan daha yüksek olan bar masaları, yüksek sandalyelerle kullanılabilir ya da ayakta masa çevresinde durularak kullanılabilir. Hem alana göre hem de dekorasyona göre rattan bar masası kullanımına karar verilebilir. Compact bar masası , metal, ahşap gibi modellerde üretilmektedir.

Ayak ve Masa Modelleri

Yuvarlak ve masa tablalı olarak üretilmiş rattan mobilyaların yanı sıra, üretimi sadece ayak olarak planlanmış, üzeri kişiselleştirilebilen ürünler de mevcuttur. Böylece işletmenizde rattan ayaklar kullanarak, ayakları farklılaştırabilirsiniz.

Ölçüleri

Tabanı alüminyum olarak üretilmiş ve boyanmış olan rattan masalar, çok rahat bir şekilde kullanıma uygundur. Sağlam yapısı ve her türlü hava koşullarına uygun olması, müşterilerini cezbetmektedir. Rattan bar masaları, 70 cm genişliğe, 74 cm boya sahip olarak üretilmektedir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.