Rattan Oturma Grubu

Rattan Oturma Grubu

Rattan oturma grubu pek çok alanda, müşteri memnuniyetini sağlamak için kullanılabilir. Özel yapısı sayesinde aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır ve dış mekanlarda bu yüzden sıkça tercih edilmektedir.

Otel ve Restoranlar

Otel hizmeti sağlayan işletmelerin, havuz başındaki oturma gruplarında, rattan mobilyalar, rattan masalar,  kullandığı bilinmektedir. Hem kolay taşınan hem çok çeşitlilik barındıran rattan mobilyalar, sizlere alandan kazandırırken müşteri memnuniyetini de artıracaktır. Restaurant işletmelerinin dış mekanlarında tercih edilerek ıslanması sorun olmayacak şekilde düzenlenebilir. Dilenirse üstlerine uygun koltuk minderleriyle de ürün sunulabilir.

Cafe ve Barda Rattan Kullanımı

Cafe ve yiyecek içecek işletmelerinde, hem ekonomik hem de kaliteli çözümler için rattan oturma grupları tercih edilebilir. Renk seçenekleri ve her mekana uyum sağlaması, rattan masa gruplarını en sevilen kılmaktadır. Bar rattan oturma grubu modelleri, hem köşe koltuk hem de oturma grubu şeklinde tercih edilebilir. Ürünler, orta sehpalı olarak sipariş edilerek, konfor alanı artırılabilir. Hastane avm gibi bölgelerde, ziyaretçilerin dinlenmesi gereken alanlar bulunur. Kafeteryalarda ya da açık alanlarda rattan oturma grupları çeşitleri kullanılabilir.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.