NEO-880103T Rattan Kuş Kafesi Yatak

Rattan-Kus-Kafesi-Yatak-NEO-880103T_1

NEO-880103T Rattan Kuş Kafesi Yatak

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Kuş Kafesi Yatak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Hafif ve dayanıklı bir model olan ürün, dış hava şartlarına karşı dayanıklılığı ile dört mevsim kullanılabiliyor. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmuyor.

Rattan Kuş Kafesi Yatak hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Rattan Kuş Kafesi Yatak

Günümüzde tasarım denince akla şık duruşla birlikte konfor ve dayanıklılık da geliyor. Rattan Kuş Kafesi Yatak, bahçe kategorisinde yer alan ürünler arasında tasarım detayları ve rahatlığıyla en çok dikkat çeken ürünler arasında bulunuyor.

Evlere ve işletmelere egzotik ve rahat bir atmosfer kazandıran model bahçe, veranda, teras ve havuz yanı gibi yerlerde kullanılıyor.

İthal bir ürün olan kuş kafesi yatağın örgü rengi kahverengi. Modelin gövdesi alüminyum materyalden tasarlanıyor. Hafif ve dayanıklı bir model olan ürün, dış hava şartlarına karşı dayanıklılığı ile dört mevsim kullanılabiliyor. Ürünü depolamaya gerek kalmıyor.

Model, havuz ve deniz kenarına konumlandırıldığında da paslanma riski bulunmuyor. Yatağın kaliteli dış kaplama ve iç dolguya sahip olan minderleri, rahatlığıyla konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Yoğun kullanımlara karşı oldukça dayanıklı olan ürün, estetik duruşuyla mekânlara bambaşka bir hava katıyor. Rattan oturma grubuyla birlikte kullanılabilen rattan yatak ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Rattan Kuş Kafesi Yatak ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Bambu
  • Minder dahildir.
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan yatak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  • Rattan Yatak Ölçüsü: Çap Ø150cm h.220cm
  • Rattan Yatak ile birlikte kullanılabilecek rattan oturma grubu modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo