NEO-880090T Rattan Dış Mekan Oturma Grubu

Rattan-Dis-Mekan-Oturma-Grubu-NEO-880090T_2

NEO-880090T Rattan Dış Mekan Oturma Grubu

0 out of 5

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan Rattan Dış Mekân Oturma Grubu, evlerin balkon, bahçe, teras, veranda, havuz gibi dış mekan bölümlerinde değişen hava şartlarına karşı dayanıklı yapısı sayesinde dört mevsim boyunca dekore edilebiliyor.

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Dış Mekan Oturma Grubu

Gövdesi dayanıklılık vadeden alüminyum materyalden imal edilen Rattan Dış Mekân Oturma Grubu, ithal bir ürün.

Klasik tasarımın modern çizgilerle bir araya geldiği son derece şık bir ürün olan oturma grubunun üretiminde beyaz örgü rengi tercih ediliyor. Değişen hava şartlarına karşı dayanıklı yapısı sayesinde dört mevsim boyunca dış mekânda durabilen takım, ergonomi ve estetiği tek potada eriten yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan ürün; bir adet iki kişilik kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet orta sehpa olarak satışa sunuluyor. İki kişilik kanepe; 122 cm genişlik, 65 cm derinlik ve 84 cm yüksekliğe sahipken tekli koltuk 68 cm genişlik, 65 cm derinlik, 84 cm yükseklikte üretiliyor. İşlevsel kullanım ortaya koyan orta sehpa da 100 cm genişlik, 50 cm derinlik, 42 cm yükseklik ölçülerinde imal ediliyor. Koltukların yüksekliğinin eşit, orta sehpanın yüksekliğinin ise koltukların yarısı kadar olması ergonomik kullanımı pekiştiriyor.

Evlerin balkon, bahçe, teras, veranda, havuz bölümlerinde tercih edilen oturma grubu, yoğun kullanıma karşı son derece dayanıklı. Ürün, rattan masa ve sandalyeler ile şık şekilde kombinlenebiliyor.

Konforlu ve şık oturma grubu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş etmeniz de mümkün.

Opsiyonları:

  • Rattan Dış Mekan Oturma Grubu ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Beyaz
  • Gövde, alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan dış mekan oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan sandalye ve rattan masa kategorilerinde, oturma grubu ile kombin yapılabilecek modelleri inceleyebilirsiniz.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.122cm d.65cm h.84cm

Tekli Koltuk w.68cm d.65cm h.84cm

Orta Sehpa w.100cm d.50cm h.42cm

  • Dış mekan oturma grubu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo