Plastik Kanepe ve Oturma Grubu

Estetik, konfor, dayanıklılık beklentisinin en üst düzeyde olduğu günümüzde, plastik kanepeler, dikkat çeken tasarımları ve kullanışlı olmaları ve ekonomik fiyatları ile dekorasyonlarda tercih edilen favori ürün grupları arasındadır. Ev dekorasyonunda genelde bahçe mobilyası olarak kullanılan plastik kanepeler, ticari kullanımda iç mekanda da tercih edilmektedir. Farklı renk alternatiflerine ilave olarak, kullanılan minderler için de hem kumaş türü hem renk ve desen seçimi yapılabilir. Tercihe göre akrilik veya polyester kumaş kullanılabilir. Akrilik kumaşlar %100 kök boyalı ve solmazlık garantisi olan kumaşlardır. Minderler, kolay temizlenebilmesi için fermuarlı olarak üretilir.

Plastik mobilyalar, dayanıklılık bakımından beklentileri maksimum düzeyde karşılar. Üretiminde kullanılan UV katkısı, renklerin uzun yıllar canlı kalmasını sağlar. Plastik kanepe, veranda, bahçe, teras gibi dış mekanlarda, aşırı güneş altında dahi rengi solmadan durabilir. Dış hava şartlarına dayanıklılık özelliğine sahip plastik kanepe, yağmur, kar durumlarında deforme olmaz, özenli kullanım gerekmez. Özellikle cafe, coffee shop, sosyal tesis, avm, restaurant kullanımında kolaylık sağlar.

Plastik oturma grupları, genel olarak plastik tekli koltuk, plastik ikili kanepe, plastik üçlü kanepe, plastik orta sehpa ve plastik yan sehpa parçalarından oluşur. Plastik oturma gruplarının avantajı, ihtiyaca uygun olarak, istenilen parçanın istenilen adette sipariş verilebilmesidir. Örneğin, dikdörtgen yemek masasının uzun kenarları için iki kişilik kanepe kullanılabilir veya plastik köşe kanepeler istenilen uzunlukta talep edilebilir, U sofa yapılabilir. Diğer kullanım şekli; Cafe işletmelerinde, uzun duvar önüne aynı uzunlukta plastik sofa konulabilir, yemek masası ile birlikte kullanılabilir. Bilgi isteyiniz.

Bazı modeller istiflenebilir, bazıları demonte olabilir. Ürünlerin kurulumu oldukça pratiktir. Ürünler nakliye, taşıma ve depolama zamanlarında az yer kaplar.

Plastik kanepe ve oturma grubu ile ilgili daha fazla bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.