Werzalit Masa

Werzalit Masa Modelleri

Yongapan odunlarını incelterek talaş haline getirdiğimiz ve yüksek sıcaklıkta tutkal ile karıştırarak şekil verdiğimiz werzalit masa ürünümüzü sizler için özenle üretiyoruz. Birçok işlemden geçen ve dekoratif kâğıtlarla farklı desenler verdiğimiz masamızı sizlere sunuyoruz.

Werzalit Masa Özellikleri

Werzalit masa özellikleri arasında özel pres tekniğiyle sıkıştırılmış olması ve bu nedenle küflenme yapmamasıdır. Hava koşullarına dayanıklı olması sebebi ile restaurant ve bahçe alanlarında kullanıma müsaittir.

Werzalit Masa Kullanım Alanları

Werzalit masa kullanım alanları arasında; hastane avm gibi toplu alanlar ya da cafe ve otel gibi oturma alanları yer alıyor. Otellerin yemek alanları ya da bahçe alanlarında kullanımı tercih edilen ürünler arasındadır.

Werzalit Masa Sipariş ve Teslimat

Werzalit masa sipariş ve teslimat için bizlere ulaşmanız yeterli. Müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz ya da sipariş bilgilerini paylaşarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Werzalit Masa Fiyatları

Werzalit masa kullanımı, dayanıklı yapısı ve farklı desenleri ile estetik bir görünüm sağlıyor. Eğlence alanları olan bar işletmelerinde kullanıma çok uygundur.