NEO-150015T Werzalit Yemek Masası Yuvarlak

NEO-150015T-Werzalit-Yemek-Masası-Yuvarlak-1

NEO-150015T Werzalit Yemek Masası Yuvarlak

Werzalit yuvarlak masa, farklı ölçü ve renk seçeneklerine sahiptir. Uzun ömürlü, kolay temizlenebilen, konforlu ve ekonomik masadır. Contract mobilyalar gurubu içerisinde bulunan masa, işletmelerde yüksek adette kullanılmaktadır. Otel, cafe, coffee shop, kantin, alışveriş merkezi, şirket yemek alanı gibi kalabalık alanlar için idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Werzalit Yemek Masası Yuvarlak

  • Küçük alanlar veya daha fazla misafir ağırlamak için ideal masa, şık görünüme ve konforlu kullanıma sahiptir. İki kişilik masa, hızlı yemek, kahve, pasta servisi için tercih edilen ölçülerdedir. İşletmede masaların yerleşim düzenine ve dekorasyona göre ölçü ve renk seçeneklerine sahiptir. İnsan sirkülasyonunun fazla olması, yoğun kullanım sebebiyle deforme olmaz, uzun ömürlüdür. Sağlam yapısı, uzun ömürlü kullanım sağlar. Gıda için gerekli olan hijyenik yapıdadır, kolay temizlenebilir, güvenlidir. İşletme bütçesine uygun, ekonomik fiyat ile sunulmaktadır. Werzalit yuvarlak masa tablası, belirli ölçülerde, önceden hazırlanmış olan kalıplarda üretilmektedir.  Stoklu masa tablaları arasından projeye en uygun seçim yapılabilir. Ürünler stoklu olduğu için hızlı şekilde sevk edilebilir. İlave olarak, yüksek adetli siparişlerde, talebe göre masa tablası üzerine firma logosu uygulanabilir, özel renk ve desen seçimi yapılabilir. Sandalyeler kategorisi incelenebilir, farklı tasarımlarda üretilen sandalyeler ile birlikte, ideal bir kombin oluşturulabilir.
  • Werzalit yuvarlak masa tablasının üretim sürecinde, ahşaba yüksek basınç altında şekil verilir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Bu masa için Ø60×2,5cm, Ø70×2,5cm, Ø80×2,5cm ölçülerinde yuvarlak masa tablası kullanılabilir. Daha büyük masa tablası için masa ayağı büyük ölçüde yapılabilir. Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır.
  • Masa tablası için farklı renk, ahşap desen, mermer desen seçeneklerinin bulunduğu werzalit kartelasından seçim yapılabilir.
  • Masa yüksekliği, standart olarak 75cm dir. Ayrıca bu masa, dikdörtgen ve kare olarak sipariş verilebilir. Bu ürün, aynı modelde, bar masası veya sehpa yüksekliğinde sipariş verilebilir.
  • Yuvarlak masa için, werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • İncelenen masanın ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki diğer tasarımlara bakılabilir, farklı bir model seçilebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal olanlar ral kartelasından seçilen renge boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Yuvarlak werzalit yemek masasının, iç mekanda veya üzerine tente ile kapalı alanlarda kullanılması önerilir. Bahçe, teras, veranda gibi dış mekan alanlarda kullanılacaksa, masa tablası ve ayağında değişiklikler yapılması gerekir. Bilgi isteyiniz.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Uzak mesafelerde ve yüksek adetli siparişler için demonte gönderim yapılır. Bu sayede ürün yer kaplamaz, taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Masanın kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Yuvarlak masa, projeye en uygun sekilde sipariş verilebilir, uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir. Otel, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, kantin gibi kalabalık yerler için doğru seçimlerden biridir. Ayrıca hastane, okul yemek alanlarında kullanılabilir. Temizliğinin kolay ve gıda ile temasa uygun olması sayesinde güvenlidir. Kuvvetli asitler hariç, kola, çay, meyve suyu v.b. içeceklerin lekesi kolayca temizlenebilir. Masanın ortadan ayaklı olması, masada oturan kişiler için konfor sağlar. Pek çok detayın dekorasyona uygun seçilebilmesi, mimarlara özgür alan bırakmaktadır. Toptan satışlarda, masa tablası üzerine logo uygulanabilir. Ürünün periyodik bakımı yoktur. Werzalit yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150015T Werzalit Yemek Masası Yuvarlak” için yorum yapan ilk kişi siz olun