NEO-150016T Cafe Food Court Compact Masa

NEO-150016T-Cafe-Food-Court-Compact-Masa-1

NEO-150016T Cafe Food Court Compact Masa

Compact masanın yoğun kullanıma karşı dayanıklılığı yüksektir. Otel, cafe, coffee shop, kantin, alışveriş merkezi, şirket yemek alanı için uygundur. Zengin ve kaliteli renk seçeneklerine sahiptir. Farklı ölçülerde sipariş verilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Cafe Food Court Compact Masa

  • Modern tarzda üretilen masa, hem iç mekan hem dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir. İşletme için uygun olan renk, desen ve ölçü seçimleri yapıldıktan sonra, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. İki kişilik masa, farklı işletmeler için farklı ölçülerde üretilebilir. Örneğin; Hızlı yemek, kahve, pasta servisi sunan işletmeler için daha küçük, restaurant için daha büyük ölçüde sipariş verilebilir. Sağlam gövde yapısı, uzun ömürlü kullanım sağlar. Kolay temizlenebilir, periyodik bakım gerektirmez. Compact masa ile birlikte kullanmak için sandalyeler kategorisi incelenebilir, şık bir kombin oluşturulabilir.
  • Compact masa tablasının üretim sürecinde, kraft kağıdı yüksek basınç altında preslenir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Belirli bir kalıbı olmadığı için istenilen ölçüde üretilebilir. Bu masa için 50x50cm ve 80x80cm aralığında masa tablası kullanılabilir. Masa tablasının standart kalınlığı 12mm dir. Talebe göre 24mm, 36mm, 40mm olarak üretilebilir. Detaylı bilgi için compact masa tablaları sayfası incelenebilir. Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır.
  • Masa tablası için farklı renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçeneklerinin bulunduğu compact kartelasından seçim yapılabilir.
  • Masa yüksekliği, standart olarak 75cm dir. Ayrıca bu masa, yuvarlak ve kare olarak sipariş verilebilir. Bu masa, sehpa veya bar masası yüksekliğinde üretilebilir.
  • Kare masa için, compact masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Werzalit masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • İncelenen masanın ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki onlarca tasarımlara bakılabilir, farklı bir model seçilebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal olanlar ral kartelasından seçilen renge boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kare compact masa, iç ve dış mekan yemek alanlarında güvenle kullanılabilir. Bahçe, veranda alanlarında yağıştan etkilenmez.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Uzak mesafelerde ve yüksek adetli siparişler için demonte gönderim yapılır. Bu sayede ürün yer kaplamaz, taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Masanın kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Kare compact masa, dayanıklı olduğu için kullanım alanı fazladır. Ölçü, renk, desen opsiyonlarının olması işletme dekorasyonuna uyumu kolaylaştırır. Cafe, food court, alışveriş merkezi, kantin gibi kalabalık yerler için doğru seçimlerden biridir. Ayrıca hastane, okul yemek alanlarında kullanılabilir. Gıda ile temasa uygun ve hijyenik olması sebebiyle güvenlidir. Aşınma dayanımı yüksektir ve yüksek kalitede renklere sahiptir. Masanın ortadan ayaklı olması, masada oturan kişiler için konfor sağlar. Masa tablası üzerine logo uygulanabilir. Compact masa ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150016T Cafe Food Court Compact Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.