NEO-150029T Cafe Dikdörtgen Werzalit Masa

NEO-150029T-Cafe Dikdörtgen Werzalit Masa

NEO-150029T Cafe Dikdörtgen Werzalit Masa

Dikdörtgen werzalit masa, şık görünümü ve sağlam gövde yapısı sayesinde ticari işletmeler için uygundur. Farklı ölçü ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Otel, cafe, avm, food court dekorasyonları için idealdir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Cafe Dikdörtgen Werzalit Masa

Dikgörtgen werzalit masa, ticari işletmeler için uygundur. Çok sayıda insanın bulunduğu cafe, avm, food court, otel işletmelerinde, uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Kimyasal sıvılar hariç, gazlı içecek ve yemek lekesi kolayca temizlenebilir. Gıda ile temasa uygundur. Werzalit dikdörtgen masa ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

  • Bulunduğu dekorasyona estetik katan modern görünümlü masa, işletmeler açısından avantajlı özelliklere sahiptir. Dört kişilik masa, yerleşim planına uygun olarak, farklı ölçü alternatiflerine sahiptir. Ayrıca çok sayıda renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Masa ayağının ortadan olması, konforlu kullanım sağlar. Kolay temizlenebilen yüzeyi sayesinde, yemek alanları için uygundur. Werzalit masa tablaları, belirli ölçülerde üretilmektedir. Stokta olan masa tablaları arasından seçim yapılabilir. Yüksek adetli siparişlerde ise werzalit masa tablasına logo, özel renk ve özel desen uygulanabilir.
  • Sandalyeler kategorisinde, farklı tasarımlara sahip sandalyeler incelenebilir, bu masa ile şık bir kombin yapılabilir.
  • Bu masa için Bu masa için 60x110x2,5cm, 70x120x3,5cm, 80x120x3,5cm, 80x140x2,9cm ölçülerinde dikdörtgen masa tablası kullanılabilir. Ayrıca 65x120x2,2cm, 78x145x2,2cm ölçülerinde oval masa tablası tercih edilebilir. Masa yüksekliği 75cm dir. Bu ürün, bar bankosu veya sehpa yüksekliğinde üretilebilir. Ayrıca kare ve yuvarlak olarak sipariş verilebilir.
  • Werzalit masa tablaları için, renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçimi yapılabilir.
  • Werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Bu üründe kullanılan kromaj kaplama masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisinde farklı tasarımlar bulunmaktadır. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, masif ahşap, polikarbon, polipropilen masa ayağı modelleri incelenebilir. Bütün masa ayakları için renk seçimi yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte statik boya ile boyanabilir veya farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Dikdörtgen werzalit masa, iç mekanda kullanımı için uygundur. Bahçe, teras alanları için dış mekana uygun malzemeler ile üretilebilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar ve bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli siparişlerde, demonte olarak paketlenir. Düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Masanın kurulumu oldukça pratiktir.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150029T Cafe Dikdörtgen Werzalit Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun