NEO-150027T Contract Ahşap Masa Metal Ayaklı

NEO-150027T-Contract-Ahşap-Masa-Metal-Ayaklı-1

NEO-150027T Contract Ahşap Masa Metal Ayaklı

Contract mobilyalar grubundaki ahşap masa, otel, cafe, coffee shop, restaurant işletmelerinin tercihidir. Modern tarzı, sağlamlığı, kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Renk seçimleri kullanıcı tarafından yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Contract Ahşap Masa Metal Ayaklı

•Modern masa, dekorasyonda fark yaratacak tasarıma sahiptir. Renk ve desen seçimi sayesinde aynı masa, farklı işletmelerde bambaşka görünümlere sahip olabilir. Sipariş üzerine üretildiği için hem masa tablasının hem de masa ayağının bütün detayları kullanıcı tarafından belirlenebilir. Kalabalık yemek alanları ve ticari işletmeler için uzun ömürlü, kullanışlı ve ekonomik bir seçimdir.

•Mdf-lam malzeme ile üretilen masa tablası, 70x120x4cm ölçüsündedir. Masa tablasının eni 50cm-80cm, boyu ise 120cm-150cm aralığında tercih edilebilir. Daha farklı ölçüler için bilgi isteyiniz. Masa tablasının kalınlık opsiyonları; 1,8cm, 2,5cm, 3cm, 3,6cm. Masa yüksekliği 75cm dir. Bu ürün, projeye göre bar bankosu veya sehpa yüksekliğinde üretilebilir. Bu masanın, kare ve yuvarlak olarak üretimi de yapılmaktadır.

•Mdf-lam masa tablası farklı renklerde ve desenlerde yapılabilir. Ahşap veya mermer desenli olarak çok sayıda alternatif bulunmaktadır.

•Bu masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.

•Dikdörtgen masa için kromaj kaplama masa ayağı kullanılmaktadır. Bu masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki onlarca tasarım incelenebilir. Ahşap, demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, masif ahşap, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Bütün masa ayakları için renk alternatifleri mevcuttur. Metal olanlar için ral kartelasından seçim yapılabilir veya farklı kaplama türleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.

•Bu masa, iç mekan kullanımına uygundur. Dış mekan kullanımı için masa tablası farklı malzemeler ile üretilebilir.

•Masa ayaklarında pingolar bulunur. Bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.

•Yüksek adetli siparişlerde, demonte gönderim yapılır. Taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Montajı kolaydır.

Dikdörtgen masa, kalabalık insan gruplarının ziyaret ettiği büyük işletmeler için idealdir. Otel, restaurant, cafe, avm gibi işletmelerin dışında okul, ofis, hastane binalarında da kullanılır. Metal ayaklı olması, uzun ömürlü olmasını sağlar. Kolay temizlenebilir. Bakım gerektirmez. Yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Contract ahşap masa ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150027T Contract Ahşap Masa Metal Ayaklı” için yorum yapan ilk kişi siz olun