Döküm Bank

Döküm Bank Modelleri

Bahçenizde kullanmanız adına ürettiğimiz mobilyalar arasında en kullanışlı yapıya sahip olan ürünümüz ahşap, metal döküm bank modelimizdir. Bank kullanımı birçok alanda nostaljik bir görünüm sunar. Özellikle dış alanda kullanılan bank modellerimiz, artık iç mekânda da dekoratif amaçlı bekleme alanı olarak oluşturulan köşelerde kullanılmaktadır.

Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyaları hava koşullarına dayanıklı bir yapıda olmalıdır. Bank olarak hizmetinize sunduğumuz ürünümüz, taşıma kapasitesi, dayanıklı döküm ayakları, sağlıklı ahşap oturma ve sırt alanı ile rahat kullanım sağlar.

Bank Ürünlerimiz

Bank ürünlerimiz kullanım rahatlığı ve çeşitleriyle hizmetinizde. Döşemeli bank, metal bank, döküm bank, plastik bank ve iroko bank çeşitlerimizi sizlere sunuyoruz.

Döküm Bank Avantajları

Döküm bankların özellikle metal ayakları oldukça sağlam ve kullanışlıdır. Kolay oturma, sağlam özellikleriyle kırılma ya da deforme olmaz. Hava koşullarında yıpranmaz ve paslanmaz.

Döküm Bank Fiyatları

Döküm bank fiyatlarımız, diğer ürünlerimizde olduğu gibi bütçe dostudur. En kaliteli ürünleri, uygun fiyata alabilirsiniz. Yaz aylarınızın daha keyifli geçmesi için dış mekan mobilya ürünlerimizin fiyatlarını en makul seviyede tutuyoruz.