NEO-720020T Kollu Ahşap Döküm Ayaklı Bank

Kollu_Ahsap_Dokum_Ayakli_Bank_NEO-720020T_1

NEO-720020T Kollu Ahşap Döküm Ayaklı Bank

0 out of 5

Özel üretim bir model olan Kollu Ahşap Döküm Ayaklı Bank, olumsuz hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır. Dış mekânlarda dört mevsim boyunca kullanılabiliyor. Bahçe, teras, yürüyüş parkurları, kamusal alanda yer alan parkların yanı sıra firmaların dinlenme ve alışveriş merkezlerinin ortak yaşam alanları için de oldukça uygun.

BOYUT
Genişlik : 145cm  / 57inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 76cm  / 29,9inc
Oturum Yüksekliği : 40cm  / 15,7inc
Ağırlık : 25kg

Açıklama

Kollu Ahşap Döküm Ayaklı Bank

Özel üretim bir model olan Kollu Ahşap Döküm Ayaklı Bank, üretim programına sipariş üzerine dahil ediliyor. Olumsuz hava şartlarına karşı son derece dayanıklı yapıda imal edilen ürün, dış mekânlarda dört mevsim boyunca kullanılabiliyor.

Ürün; bahçe, teras, yürüyüş parkurları, kamusal alanda yer alan parkların yanı sıra firmaların dinlenme ve alışveriş merkezlerinin ortak yaşam alanları için de oldukça uygun. Model ayrıca yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren otel, restaurant, cafe işletmelerinin dış mekân yemek bölümlerinde de rahatlıkla tercih edilebilir.

Bank ayakları kullanıcı tercihi doğrultusunda, alüminyum veya pik (demir) döküm olarak üretilebilir. Ürün, hem sevkiyat hem de taşıma kolaylığı sağlanması için isterseniz demonte şekilde de sevk edilebilir.

Modelin gövdesi için karteladan renk seçimi yapabiliyorsunuz. Bankın ahşap kısmı kayın ağacından imal ediliyor ve natürel renkte cilalanıyor. 145 cm genişlik, 56 cm derinlik ve 76 cm yükseklikteki ürün, ergonomik kullanım sunmayı başarıyor.

Siz de kullanıcı deneyimini daha iyi hâle getiren, dayanıklı ve konforlu banka sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünün imalat süreciyle ilgili detayları öğrenebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döküm Ayaklı Bank özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm ( demir döküm ) olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.145cm d.56cm h.76cm
  • Döküm Bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo