NEO-720010T Döküm Ayaklı Park Bahçe Bankı

Dokum_Ayakli_Park_Bahce_Banki_NEO-720010T_1

NEO-720010T Döküm Ayaklı Park Bahçe Bankı

0 out of 5

Özel üretim Döküm Ayaklı Park Bahçe Bankı, üretim programına sipariş üzerine dahil ediliyor. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu dış mekânlarda 12 ay boyunca durabilen bank; Kamusal alanlardaki parklar, bahçe, teras, yürüyüş yolu, toplu konutların bahçe alanları, şirketlerin ve alışveriş merkezlerinin ortak alanları için ideal.

BOYUT
Genişlik : 145cm  / 57inc
Derinlik : 75cm  / 29,5inc
Sırt Yüksekliği : 79cm  / 31,1inc
Oturum Yüksekliği : 43cm  / 16,9inc
Ağırlık : 38kg

Açıklama

Döküm Ayaklı Park Bahçe Bankı

Özel üretim Döküm Ayaklı Park Bahçe Bankı, üretim programına sipariş üzerine dahil ediliyor. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu dış mekânlarda 12 ay boyunca durabilen ürün, zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor.

Bank, kamusal alanlardaki parklar, bahçe, teras, yürüyüş yolu, toplu konutların bahçe alanları, şirketlerin ve alışveriş merkezlerinin ortak alanları için ideal. Ürün ayrıca horeca sektöründe faaliyet gösteren otel, restaurant, cafe gibi işletmelerin dış mekân yemek alanlarının dekorasyonunda da kullanılabilir.

Bank ayakları kullanıcı tercihi doğrultusunda alüminyum döküm veya demir döküm (pik döküm) olarak imal edilebilir. Ürün isterseniz demonte olarak sevk edilebilir.

Konforlu oturma deneyimi ve uzun süreli kullanım düşünülerek tasarlanan ürünün ahşap gövdesi kayın ağacından üretiliyor. Gövde için karteladan renk seçimi yapabilirsiniz. Buna ek olarak gövde natürel renkte cilalanabilir.

145 cm genişlik, 75 cm derinlik ve 79 cm yüksekliğe sahip olan bankı işletmenizde veya kamusal alanlardaki park ve bahçelerde kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünün üretim süreci ve modifikasyon seçenekleri hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Park Bahçe Bankı özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm ( demir döküm ) olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.145cm d.75cm h.79cm
  • Döküm Bahçe Bankı ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo