NEO-720080T Döküm Ayaklı Modern Kollu Bank

Dokum_Ayakli_Modern_Kollu_Bank_NEO-720080T_1

NEO-720080T Döküm Ayaklı Modern Kollu Bank

0 out of 5

Değişken hava şartlarına karşı dayanıklı bir ürün olan Döküm Ayaklı Modern Kollu Bank özel üretim modeller arasında yer alıyor. Üretim programına sipariş üzerine dahil edilen bank, dış mekânlarda 12 ay boyunca kullanılabiliyor.

BOYUT
Genişlik : 128cm  / 50,3inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 80cm  / 31,4inc
Oturum Yüksekliği : 40cm  / 15,7inc
Ağırlık : 22,5kg

Açıklama

Döküm Ayaklı Modern Kollu Bank

Değişken hava şartlarına karşı dayanıklı bir ürün olan Döküm Ayaklı Modern Kollu Bank özel üretim modeller arasında yer alıyor. Üretim programına sipariş üzerine dahil edilen bank, dış mekânlarda 12 ay boyunca kullanılabiliyor.

Kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getiren bankın ayakları sizin isteğiniz doğrultusunda alüminyum döküm veya demir döküm (pik) olarak üretilebiliyor. Ürün yine sizin tercihinize göre demonte olarak da sevk edilebiliyor. Bankın demonte durumda sevk edilmesi taşıma, depolama ve nakliye kolaylığı sağlıyor.

Dayanıklı ve ergonomik yapısını şık görünümüyle birleştirmeyi başaran bankın gövdesi için renk seçimi yapabiliyorsunuz. Kayın ağacından üretilen ahşap kısım için karteladan renk belirleyebilirsiniz.

Kamuya açık alanlarda kullanmak için ideal özellikleri bünyesinde barındıran bank, horeca sektöründeki işletmeler tarafından da tercih ediliyor. Bahçe, teras, yürüyüş yolu, kamusal alanlardaki parklar ve sitelerin bahçelerinde kullanılan model, şirketlerin dinlenme alanlarında da konforlu bir deneyim sunuyor.

Ürün otel, restaurant, cafe işletmelerinin dış mekân yemek alanlarının yanı sıra alışveriş merkezlerinin ortak alanları için de oldukça uygun.

Siz de dayanıklı ve konforlu yapısıyla kullanıcıları cezbeden ürünün üretim süreci hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern Kollu Bank özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.128cm d.57cm h.80cm
  • Döküm Kollu Bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo