NEO-720030T Üç Kişilik Park Bahçe Bankı

Uc_Kisilik_Park_Bahce_Banki_NEO-720030T_1

NEO-720030T Üç Kişilik Park Bahçe Bankı

0 out of 5

Kullanışlı yapısıyla dikkat çeken Üç Kişilik Park Bahçe Bankı, dış mekanların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Sağlamlığı sayesinde uzun süreli kullanım sunar. Yürüyüş yolu, şehirlerdeki parklar, konut sitesi bahçe alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları, şirketlerin dinlenme alanları, bahçe, teras ve veranda gibi alanlarda tercih edilir.

BOYUT
Genişlik : 150cm  / 59inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 79cm  / 31,1inc
Oturum Yüksekliği : 36cm  / 14,1inc
Ağırlık : 33,5kg

Açıklama

Üç Kişilik Park Bahçe Bankı

Kullanışlı yapısıyla dikkat çeken Üç Kişilik Park Bahçe Bankı, dış mekanların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır.

Sağlamlığı sayesinde uzun süreli kullanım sunar. Kullanıcının tercihine göre bankın ayaklarında alüminyum döküm ya da pik döküm (demir) kullanılır. Ahşap kısmında ise kayın ağacı tercih edilir ve natürel renkte cilalanır. Bu sayede doğal bir görünüm kazanır. Gövde kısmı için ral kartelasından seçilen renkler kullanılabilir.

Ürün; otel, restaurant, cafe, coffee shop gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış alanlarında kullanılabilir. Yemek alanlarında üzerine minder geçirilerek daha konforlu hale getirilebilir. Yürüyüş yolu, şehirlerdeki parklar, konut sitesi bahçe alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları, şirketlerin dinlenme alanları, bahçe, teras ve veranda gibi alanlarda tercih edilir. Ayrıca evdeki bahçe, teras gibi alanlarda da kullanıma uygundur.

Yağmurlu, karlı hava şartlarına karşı dayanıklı yapısı sayesinde 12 ay boyunca dış mekanda durabilir. Üç kişinin kullanabileceği genişliğe sahip bank, yan tarafındaki kolları sayesinde konfor sunar. Özellikle halk kullanımına açık yerlerde ayaklarından yere sabitlenerek daha dayanıklı bir hale getirilebilir. Arzu ettiğiniz renkte bank siparişiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Park Bahçe Bankı özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm ( demir döküm ) olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.150cm d.56cm h.79cm
  • Park Bankı ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo