NEO-720110T Döküm Kollu Modern Ahşap Bank

Dokum_Kollu_Modern_Ahsap_Bank_NEO-720110T_1

NEO-720110T Döküm Kollu Modern Ahşap Bank

0 out of 5

Döküm Kollu Modern Ahşap Bank, dayanıklı ve konforlu yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Özel üretim olan ürün, imalat programına sipariş üzerine dahil ediliyor.

BOYUT
Genişlik : 145cm  / 57inc
Derinlik : 52cm  / 20,4inc
Sırt Yüksekliği : 73cm  / 28,7inc
Oturum Yüksekliği : 38cm  / 14,9inc
Ağırlık : 35,8kg

Açıklama

Döküm Kollu Modern Ahşap Bank

Döküm Kollu Modern Ahşap Bank, dayanıklı ve konforlu yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Özel üretim olan ürün, imalat programına sipariş üzerine dahil ediliyor.

Bankın üretiminde birinci sınıf malzemeler kullanılıyor. Ahşap gövde kayın ağacından üretiliyor. Arzu ederseniz ahşap gövde için karteladan renk seçimi yapabiliyorsunuz. Ayrıca ahşap kısım natürel renkte cilalanıyor. Ayaklar ise alüminyum veya demir (pik) döküm olarak üretilebiliyor. Model, kullanıcı tercihi doğrultusunda demonte olarak da sevk edilebiliyor. Bankın demonte olarak sevk edilmesi nakliye ve taşıma işlerini kolaylaştırıyor.

145 cm genişliğe, 52 cm derinliğe ve 73 cm yüksekliğe sahip olan model, dış mekânlarda dört mevsim boyunca kullanılabiliyor. Değişen hava şartlarına karşı dayanıklılık ortaya koyan bank, konforlu yapısını uzun ömürlü kullanım avantajıyla birleştiriyor.

Ürün kamuya açık alanlardaki bahçe, yürüyüş yolu, parkların yanı sıra toplu konutların bahçeleri, teraslar, şirketlerin dinlenme bölümleri ve alışveriş merkezlerinin dinlenme alanlarında tercih ediliyor. Bank bunlara ek olarak otel, restoran, cafe işletmelerinin dış mekân yemek alanlarında da yıl boyunca kullanılabiliyor.

Siz de uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklı, şık ve konforlu bir banka sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürün hakkındaki detayları öğrenebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern Ahşap Bank özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.145cm d.52cm h.73cm
  • Döküm Ahşap Bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo