NEO-720000T Döküm Ayaklı Bahçe Bank

Dokum_Ayakli_Bahce_Bank_NEO-720000T_1

NEO-720000T Döküm Ayaklı Bahçe Bank

0 out of 5

Özel üretim Döküm Ayaklı Bahçe Bank, üretim programına siparişiniz doğrultusunda dahil ediliyor. Ürün, hava şartlarına son derece dayanıklı olduğu için dış mekânlarda 12 ay boyunca kullanılabiliyor. Bank; yürüyüş yolu, bahçe, teras, kamusal alanlardaki parklar, toplu konutların bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları ve alışveriş merkezlerinin dinlenme alanları için ideal.

BOYUT
Genişlik : 145cm  / 57inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği : 41cm  / 16,1inc
Ağırlık : 28kg

Açıklama

Döküm Ayaklı Bahçe Bank

Özel üretim Döküm Ayaklı Bahçe Bank, üretim programına siparişiniz doğrultusunda dahil ediliyor. Ürün, hava şartlarına son derece dayanıklı olduğu için dış mekânlarda 12 ay boyunca kullanılabiliyor.

Bank; yürüyüş yolu, bahçe, teras, kamusal alanlardaki parklar, toplu konutların bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları ve alışveriş merkezlerinin dinlenme alanları için ideal. Ürün ayrıca yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren otel, restaurant ve cafe gibi işletmelerin dış mekân yemek bölümlerinde de rahatlıkla tercih edilebilir.

Ürünün ayakları alüminyum döküm ya da pik döküm (demir döküm) olarak üretilebilir. Bank, kullanıcı tercihine bağlı olarak demonte şekilde sevk edilebilir. Uzun ömürlü yapısıyla işletmeler ve kurumlar tarafından sıkça tercih edilen bank 145 cm genişliğe, 57 cm derinliğe ve 87 cm yüksekliğe sahip. Döküm ayaklı bahçe bankın gövdesi için karteladan renk seçimi yapabilirsiniz. Kayın ağacından üretilen ahşap kısım, natürel renkte cilalanabilir.

Siz de işletmenizde veya kamuya açık alanlarda dayanıklı bir bank kullanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünün üretim süreci ve modifikasyon seçenekleriyle ilgili detayları öğrenebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döküm Ayaklı Bahçe Bank özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm ( demir döküm ) olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.145cm d.57cm h.87cm
  • Döküm Ayaklı Bahçe Bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo