NEO-720130T Döküm Ayaklı Ahşap Oturma Bankı

Dokum_Ayakli_Ahsap_Oturma_Banki_NEO-720130T_1

NEO-720130T Döküm Ayaklı Ahşap Oturma Bankı

0 out of 5

Özel üretim ürünler arasında yer alan Döküm Ayaklı Ahşap Oturma Bankı, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme bölümleri ve alışveriş merkezlerinin ortak olanları için ideal ürünler arasında yer alıyor.

BOYUT
Genişlik : 135cm  / 53,1inc
Derinlik : 55cm  / 21,6inc
Sırt Yüksekliği :
Oturum Yüksekliği : 34cm  / 13,3inc
Ağırlık : 30,7kg

Açıklama

Döküm Ayaklı Ahşap Oturma Bankı

Özel üretim ürünler arasında yer alan Döküm Ayaklı Ahşap Oturma Bankı, sipariş üzerine üretim programına alınıyor.

Model bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme bölümleri ve alışveriş merkezlerinin ortak olanları için ideal ürünler arasında yer alıyor. Otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin dış mekânlarında da kullanılan ürün, mekânda sıcak ve doğal bir atmosfer yaratıyor.

Bankın ayakları alüminyum döküm veya demir döküm olarak da bilinen pik döküm şeklinde üretiliyor. Ürünün alüminyum materyalden tasarlanan gövdesinin rengi kullanıcının tercihine göre karteladan belirleniyor. Modelin ahşap kısmı kayın ağacından üretiliyor ve natürel renkte cila uygulaması yapılıyor.

Oturma bankı 135x55x37 cm ölçülerinde tasarlanıyor. Yoğun kullanıma karşı dayanıklılığı ile dikkat çeken model, yoğun kar, yağmur ve güneş gibi dış hava koşullarında da sağlamlığını koruyor.

Siz de konuklarınızı dış mekânlarınızda bile sıcak ve şık bir atmosferde ağırlamak istiyorsanız, ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Demonte olarak da sevk edilebilen modeli dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Oturma Bankı özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm ( demir döküm ) olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.135cm d.55cm h.37cm
  • Döküm Bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo