NEO-300359T Küçük Yuvarlak Puf Ahşap Ayaklı

Küçük Yuvarlak Puf Ahşap Ayaklı NEO-300359T

NEO-300359T Küçük Yuvarlak Puf Ahşap Ayaklı

0 out of 5

Küçük Yuvarlak Puf Ahşap Ayaklı modeli, hızlı yemek ve içecek servisinin yapıldığı işletmeler için en doğru tercihlerden biri olarak dikkat çekiyor. Cafe, kahve dükkanı ve fast food restaurantlarında tercih edilen puf, otel odası kullanımı için de son derece uygun.

BOYUT
Genişlik : 33cm  / 12,9inc
Derinlik : 33cm  / 12,9inc
Sırt Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 4,3kg

Açıklama

Küçük Yuvarlak Puf Ahşap Ayaklı

Sipariş üzerine üretim sürecine dahil edilen Küçük Yuvarlak Puf, hızlı yemek ve içecek servisinin yapıldığı işletmeler için en doğru tercihlerden biri olarak dikkat çekiyor. Cafe, kahve dükkanı ve fast food restaurantlarında tercih edilen puf, otel odası kullanımı için de son derece uygun.

Ürünün ahşap ayak üretimi, birinci sınıf kayın ağacı kullanılarak gerçekleştiriliyor. Yüksek dansiteli sünger yardımıyla imal edilen oturum kısmı için farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri tercih edilebiliyor. Döşemeli oturum bölümünde suni deri, kadife, nubuk, süet, akrilik, pamuk ve keten gibi farklı kartela seçeneklerine sahip olan puf, oldukça şık bir kullanıcı deneyimi ortaya koyuyor.

İç mekân kullanımı için ideal olan ürünün ahşap ayakları için renk seçimi yapılabiliyor. Kullanıcı isteğine göre arzu edilen renkte lake boya da tercih edilebiliyor.

Siz de işletmenize modern bir şıklık katan ve mekânınızın işlevselliğini artıran pufun teknik özellikleri, teslimat süresi ve fiyatı hakkında merak ettiklerinizi sormak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Cafe, kahve dükkanı, fast food işletmelerinin dekorasyonlarının yanı sıra otel odası kullanımı için idealdir. Hızlı yemek ve içecek servisinin yapıldığı işletmeler için doğru seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Puf ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo