puf

Puf

Puf küçük boyutlarda, ayak uzatmak için ya da oturmak için tercih edilen mobilyadır. Genellikle evlerde kullanılsa da pek çok işletme hem göz zevki hem konfor için puflar tercih etmektedir.

Otel işletmeleri, puf kullananların başında yer alır. Bekleme alanlarında, otel odalarında sıkça puf kullanarak hem misafirlerin kullanım ve oturma alanı artırılır hem de modern bir hava oluşturulur.

Alandan Tasarruf

Restaurant ve yemek yenen cafe işletmelerinde, müşterilerin rahatının yanında alanın dar olması, puf kullanımını sıklaştırmıştır. Özellikle yere daha yakın olan ve konfor isteyen masalarda, puf kullanılabilir.

Bar ve farklı işletmelerde kullanmak üzere, kare ve yuvarlak puflarımızdan edinebileceğiniz firmamız, müşterilerine birbirinden kaliteli ürünler ve çeşitler sunmaktadır.

Rahatlık ve Konfor

Ofis ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz döşemeli bank puflarımız, dinlenme alanlarına çok yakışmaktadır. Oturma alanında rahatlık arayanların tercihi haline gelmiştir.

Home ofis ve hastane gibi konfor istenen yerlerde, puflarımızın kullanımı oldukça sıktır. Sadece sırtsız puflarımız değil aynı zamanda destekli puflarımız da bulunmaktadır.

Avm içinde kıyafet ve deneme kabinlerinde de puflarımız tercih edilebilir.