siesta salıncak

Siesta Salıncak Ürünleri

Siesta salıncak ürünlerimiz, dayanıklılığının yanında konforu da sunan ürünlerdendir. Bu ürün farklı alanlarda kullanılarak keyifli dinlenme alanı oluşturulabilmektedir. Siesta markalı otel salıncaklarımız, dilerseniz bahçelerde de kullanılarak hoş ortamlar yaratmaya izin vermektedir. Sağlam yapısı ve dış ortama dayanıklı olması, işletmeleri bu ürüne yönlendirmektedir.

Salıncaklı Konfor Alanı

Restaurant işletmelerinde, bahçe kısmında kullanarak rahatlığı ve arkadaşlarla vakit geçirmeyi keyifli hale getirmek için kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde cafe gibi yiyecek içecek tüketilen mekanlarda da sıkça tercih edilmektedir. Bar ve rahatlığın ön planda olduğu, servis hizmetinin verildiği alanlarda da tercih edilebilir. Salıncağın eni 225 cm, boyu 202 cm, derinliği 164 cm olarak üretilmektedir. Kullanımının yanında taşınması da çok kolaydır.

Uzun Ömürlü Kullanım

Ofis ve home ofis olarak kullandığınız alanlarda, keyifli vakit geçirme ve dinlenme alanı olarak kullanabileceğiniz salıncaklarımız, demonte olarak gönderilmektedir. Hastane ve Avm içinde ve dışında tercih edilebilir, alüminyum malzemeden üretilen salıncak ürünlerimiz, rahatlığın yanında dış etkilere karşı kendisini korur ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Şezlong, Sandalye, tabure gibi pek çok ürün Neo Horeca tarafından üretilmektedir.