Döşemeli Bar Sandalyesi

Bar sandalyesi; Tarzına, yapıldığı malzemeye ve tasarımına göre kategorize edilebilir. Geçmişten günümüze kadar olan süreçte, farklı sanat akımlarına göre göre şekillenen bar sandalyeleri arasından, dekorasyona en uygun seçim yapılabilir. Bu farklılık, tasarımın yapıldığı dönemin en popüler malzemesine göre değişir. Bunlar arasından en eski olanlar, ahşap bar sandalyeleri ve metal bar sandalyeleridir. Teknolojinin gelişimine bağlı olarak plastik bar sandalyesi, polikarbon bar sandalyesi, örgü bar sandalyesi modelleri de ortaya dekorasyonda yerini aldı.

Döşemeli bar sandalyelerinin gövdesi genelde ahşap ve metaldir. Uzun süreli kullanımda sağladığı rahatlık sebebiyle ideal seçimdir. Döşemeli kısımda tercihe göre deri, süet, nubuk, keten, kadife, pamuk, şönil kullanılır. Her biri için oldukça fazla renk ve desen alternatifi bulunur. Bazı ürünler kapitoneli olarak döşenebilir. Sipariş üzerine üretilen bar sandalyeleri için döşeme ve gövde rengi seçilebilmesi, ürünün bulunduğu mekana uyumunu sağlar.

Döşemeli bar sandalyeleri, ev dekorasyonunda mutfak adası etrafında kullanılabilir. Mutfak ve salonun beraber kullanıldığı evlerde, oturma grubu ile mutfak bölümünü ayıran separator işlevi sağlar. Cafe, restaurant, otel, coffee shop dekorasyonlarında bar masası veya bar tezgahı ile birlikte kullanılır. Ticari kullanıma ve kalabalık insan trafiğine uygun olacak şekilde üretilir. İlk göze çarpan mobilyalardır ve bu sebeple dikkatli bir seçim yapılması gerekir.

Döşemeli mobilyalar, iç mekan kullanımı için uygundur. Modern, rustik, klasik, country, endüstriyel tarzda tasarlanan bar sandalyeleri ile şık dekorasyonlar oluşturabilir. Döşemeli bar sandalyeleri ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.