NEO-300264T Modern Metal Bar Sandalyesi

Modern Metal Bar Sandalyesi NEO-300264T
Modern Metal Bar Sandalyesi-1 NEO-300264T
Modern Metal Bar Sandalyesi-2 NEO-300264T
Modern Metal Bar Sandalyesi-3 NEO-300264T
Modern Metal Bar Sandalyesi-4 NEO-300264T
Modern Metal Bar Sandalyesi NEO-300264T-6

NEO-300264T Modern Metal Bar Sandalyesi

0 out of 5

Modern çizgileriyle işletmenizin havasını değiştirmeyi başaran Modern Metal Bar Sandalyesi, yemek sandalyesi olarak da üretiliyor. Tercihinize bağlı olarak iki ürünü de aynı dekorasyonda kullanmanız mümkün.

BOYUT
Genişlik : 53cm  / 20,8inc
Derinlik : 51cm  / 20inc
Sırt Yüksekliği : 106cm  / 41,7inc
Oturum Yüksekliği : 79cm  / 31,1inc
Ağırlık : 8,4kg

Açıklama

Modern Metal Bar Sandalyesi

İç mekân kullanımı için uygun olan Modern Metal Bar Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Modern çizgileriyle işletmenizin havasını değiştirmeyi başaran ürünün yemek sandalyesi modeli de üretiliyor. Tercihinize bağlı olarak iki ürünü de aynı dekorasyonda kullanmanız mümkün.

Horeca sektöründe yer alan otel, restaurant, coffee shop, cafe, steakhouse gibi işletmeler için doğru seçim olan sandalye; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında tercih ediliyor. Kalabalık yemek alanlarında uzun yıllar dayanıklılığını koruyabilen ürünün ana gövdesi metalden imal ediliyor.

Oturum ve sırt döşemesinde ise yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri seçimi yapılabilen döşemeli kısımlar için farklı kartelaları inceleme şansına da sahipsiniz. Nubuk, kadife, keten, süet, suni deri, akrilik, pamuk ve keten seçenekleri kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yardımcı oluyor. Ürünün statik boyalı metal gövdesi için renk seçimi yapılabiliyor. Ral kartelasından seçtiğiniz renkle metal gövdeyi işletmeniz için uygun hâle getirebiliyorsunuz.

Siz de hem iş yerinizin havasını değiştirecek hem de kurumsal kimliğinizi yansıtacak sandalye hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern Metal Bar Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum ve sırt döşemesi için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Metal gövde statik boyalıdır.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • Aynı modelde yemek sandalyesi de üretilmektedir. Tercihe göre aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Modern Metal Bar Sandalyesi modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo