NEO-300452T Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi

Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi NEO-300452T
Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi-1 NEO-300452T
Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi-2 NEO-300452T
Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi-3 NEO-300452T
Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi-4 NEO-300452T – Kopya
Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi-5 NEO-300452T – Kopya
Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi NEO-300452T-7

NEO-300452T Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi

0 out of 5

Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi mekâna hoş, zarif ve ferah bir atmosfer kazandırır. Geniş kullanım alanı sunan bar sandalyeleri, başta restoranların ve otellerin bar bölümde tercih edilmekle birlikte, son yıllarda yüksek tezgah ve masa tasarımına sahip mutfaklar, lobi ve fuaye alanlarının bankoları için de kullanılır.

BOYUT
Genişlik : 49cm  / 19,2inc
Derinlik : 49cm  / 19,2inc
Sırt Yüksekliği : 105cm  / 41,3inc
Oturum Yüksekliği : 77cm  / 30,3inc
Ağırlık : 9,3kg

Açıklama

Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi

Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi mekâna hoş, zarif ve ferah bir atmosfer kazandırır. Geniş kullanım alanı sunan bar sandalyeleri, başta restoranların ve otellerin bar bölümde tercih edilmekle birlikte, son yıllarda yüksek tezgah ve masa tasarımına sahip mutfaklar, lobi, resepsiyon ve fuaye alanlarının bankoları için de kullanılır.

Sipariş üzerine yapılan özel tasarım ürünlerinden olan modern bar sandalyesinde, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak tasarım tamamlanır. Sırt ve oturma bölümlerinde maksimum konfor sağlaması amacıyla yüksek dansiteli sünger kullanılan sandalyenin desen, renk ve kumaş tasarımı isteğe göre yapılır. Kartela içinde suni deri, kadife, keten, nubuk, pamuk, süet, akrilik gibi seçenekler bulunur. Ayrıca sandalyenin ahşap gövdesi için renk seçimi de yapılabilir.

İç mekan kullanımı için uygun olan bar sandalyesi kullanıcılarına en konforlu süreci yaşatmak amacıyla tasarlanır. Sandalyenin tasarımında sırt ve oturma bölümünün rahatlığı ve esnekliği ön planda tutulur. Ürünü daha yakından incelemek, detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, otel, plaza binalarının resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Mutfak adası etrafında da dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu model, yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo