NEO-300436T Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir

Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir NEO-300436T
Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir-1 NEO-300436T
Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir-2 NEO-300436T
Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir-3 NEO-300436T
Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir-4 NEO-300436T
Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir-5 NEO-300436T
Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir-6 NEO-300436T
Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir-7 NEO-300436T
Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir-8 NEO-300436T

NEO-300436T Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir

0 out of 5

Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir modeli, kullanıcı deneyimini daha işlevsel ve konforlu hâle getirmek amacıyla tasarlanmıştır. Bu model, bar sandalyesi olarak da üretiliyor ve iki ürün birlikte aynı dekorasyonda kullanılabiliyor.

BOYUT
Genişlik : 49cm  / 19,2inc
Derinlik : 49cm  / 19,2inc
Sırt Yüksekliği : 78cm  / 30,7inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 7,6kg

Açıklama

Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir

Minimalist Modern Ahşap Sandalye İstiflenebilir modeli özel üretim olup, sipariş üzerine imalat programına dâhil ediliyor. İç mekân kullanımı için son derece uygun olan ürün, minimalist dekorasyon anlayışını benimseyen işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Otel, bar, cafe, coffee shop dekorasyonlarında kullanılabilen sandalye; ofis, plaza ve şirketlerin yemek alanları için de ideal. Kullanıcı deneyimini daha işlevsel ve konforlu hâle getirmek amacıyla tasarlanan model, NEO-300452T Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.

Minimalist ve modern tasarım anlayışını dayanıklı yapısıyla bir araya getirmeyi başaran sandalyenin ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Sandalyenin ahşap gövdesi için renk seçimi yapılabiliyor.

Konforlu bir oturma deneyimi gözetilerek yüksek dansiteli süngerden imal edilen döşemeli kısımda farklı tür, renk ve desenlerde deri veya kumaş tercih edilmesi mümkün. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, akrilik ve pamuk opsiyonlarının yer aldığı kartelalar da kullanıcıların seçeneklerini artırıyor.

Siz de modern dekorasyona sahip işletmenizin şıklığını, ahşap sandalyeyle tamamlamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve özel üretim ürünün modifikasyon seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Minimalist Modern Ahşap Sandalye istiflenebilir modeli, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, plaza binalarının yemek alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Minimalist Modern Ahşap Sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo