NEO-300458T Ahşap Gövdeli Modern Sandalye

Ahşap Gövdeli Modern Sandalye NEO-300458T
Ahşap Gövdeli Modern Sandalye-1 NEO-300458T
Ahşap Gövdeli Modern Sandalye-2 NEO-300458T
Ahşap Gövdeli Modern Sandalye-3 NEO-300458T
Ahşap Gövdeli Modern Sandalye-4 NEO-300458T
Ahşap Gövdeli Modern Sandalye-5 NEO-300458T

NEO-300458T Ahşap Gövdeli Modern Sandalye

0 out of 5

Ahşap Gövdeli Modern Sandalye için renk tercihini dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Otellerin yemek bölümlerinde, cafe, restaurant, bar ve steak house’larda kullanabilirsiniz. İç mekanlar için önerilen ürün, hastane, plaza ve ofis yemekhanelerinin dekorasyonunda da tercih ediliyor.

BOYUT
Genişlik : 57,5cm  / 22,6inc
Derinlik : 66,5cm  / 26,1inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 9,8kg

Açıklama

Ahşap Gövdeli Modern Sandalye

Ahşap gövdeli modern sandalye, horeca sektörü için özel olarak tasarlanıyor. Sipariş üzerine üretim programına alınan model, 1. sınıf ahşap malzeme kullanılarak üretiliyor. İç mekan dekorasyonu için tercih edilen ürün, ahşabın tüm sıcaklığını modern mekan algısı ile birleştiriyor.

Sandalyenin ahşap gövdesi için 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Geniş sırtlığı ve oturma kısmı için kumaş veya deri seçeneği sunuluyor. Döşemelik kumaşlar için zengin kartela örneklerimizi inceleyebilir, suni deri, nubuk, süet, keten, akrilik, pamuk ve kadife kumaşlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Gövdeyi desteklemek için her iki yanında kolçakları bulunan ahşap sandalye sandalyenin, sırt ve oturma kısmı ise yüksek dansiteli sünger ile kaplanıyor. Modern görüntüsünü konforlu ve rahat ergonomisi ile tamamlayan ahşap mobilya, iç mekan tasarımının konseptine uygun farklı renk ve desen seçenekleri ile üretiliyor.

Ahşap ayakları için renk tercihini dilediğiniz gibi yapabileceğiniz modeli, otellerin yemek bölümlerinde, cafe, restaurant, bar ve steak house’larda kullanabilirsiniz. İç mekanlar için önerilen ürün, hastane, plaza ve ofis yemekhanelerinin dekorasyonunda da tercih ediliyor.

Ahşap gövdeli sandalye modelini ve iç mekan dekorasyonunda kullanmak isteyeceğiniz diğer ürünleri hemen incelemeye başlayabilir, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Gövdeli Modern Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house, bar kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Ahşap Gövdeli Modern Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo