NEO-300466T Chester Sandalye Otel Restaurant

Chester Sandalye Otel Restaurant NEO-300466T
Chester Sandalye Otel Restaurant-1 NEO-300466T
Chester Sandalye Otel Restaurant-2 NEO-300466T
Chester Sandalye Otel Restaurant-3 NEO-300466T
Chester Sandalye Otel Restaurant-4 NEO-300466T
Chester Sandalye Otel Restaurant-5 NEO-300466T
Chester Sandalye Otel Restaurant-6 NEO-300466T
Chester Sandalye Otel Restaurant NEO-300466T-8

NEO-300466T Chester Sandalye Otel Restaurant

0 out of 5

Elegan tasarıma sahip olan Chester Sandalye Otel Restaurant gibi iç mekânlarda sıra dışı bir atmosfer yaratarak şık ve zarif bir duruş sergiler. Klasik ve şık çizgilerin hakim olduğu tasarım sandalye, sipariş üzerine özel üretim programına alınır.

BOYUT
Genişlik : 62cm  / 24,4inc
Derinlik : 66cm  / 25,9inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 49cm  / 19,2inc
Ağırlık : 10,1kg

Açıklama

Chester Sandalye Otel Restaurant

Elegan tasarıma sahip olan Chester Sandalye Otel Restaurant gibi iç mekânlarda sıra dışı bir atmosfer yaratarak şık ve zarif bir duruş sergiler. Klasik ve şık çizgilerin hakim olduğu tasarım sandalye, sipariş üzerine özel üretim programına alınır. Horeca işletmeleri için tasarlanan ürün, dekorasyona dinamik bir hareketlilik katar.

Ahşap gövdeden üretilen sandalye, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı ile ergonomik tasarım sağlayarak uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Sırt ve oturma bölümlerinde üst düzey konfor sağlamak amacıyla yüksek dansiteli sünger kullanılır. Parlak deri kaplaması ile göz alıcı şıklık sağlayan sandalyenin süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik kumaş alternatifi de bulunur.

İç mekân kullanımı için uygun olan Chester sandalye modelinin ahşap ayakları istenilen renkte ve lake olarak da boyanabilir. Otellerin hem yemek hem bar kısmında kullanılabilen bu sandalye ayrıca coffee shop, ofis, klinik ve plazalar için de uygundur. Sandalye hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak, sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Chester Sandalye Otel Restaurant modeli özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Chester Sandalye modeli ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo