NEO-171131T Retro Alüminyum Dikdörtgen Masa Ayağı

Retro_Aluminyum_Dikdortgen_Masa_Ayagi_NEO-171131T_1

NEO-171131T Retro Alüminyum Dikdörtgen Masa Ayağı

0 out of 5

Retro Alüminyum Dikdörtgen Masa Ayağı, farklı malzemelerden üretilmiş masa tablaları ile uyumludur. Alüminyum malzemeden üretildiği için hem daha hafif hem de hava şartlarına dayanıklıdır ve dış mekanlarda paslanma yapmaz.

Açıklama

Retro Alüminyum Dikdörtgen Masa Ayağı

Retro Alüminyum Dikdörtgen Masa Ayağı, farklı malzemelerden üretilmiş masa tablaları ile uyumludur. Alüminyum malzemeden üretildiği için hem daha hafif hem de hava şartlarına dayanıklıdır ve dış mekanlarda paslanma yapmaz. Zengin renk seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Maksimum 140cm uzunluğa sahip dikdörtgen ve oval masa tablaları ile kullanılabilir. Ürün demonte olarak sevk edildiğinden taşınması kolaydır. Kurulum pratiktir. Sağlamlığından dolayı yiyecek ve içecek sektöründeki işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Yemekhane, cafe, restaurant ve alışveriş merkezlerinde kullanım için doğru seçimdir. Düz olmayan yüzeyler için masa ayağının altında kaydırmaz ayarlanabilir vidalar bulunmaktadır. Bu masa ayağı modelinin aynı zamanda kare ve yuvarlak masa tablalarına uygun bir versiyonu vardır.

9 kg ve 13,9 kg olmak üzere iki farklı ağırlık alternatifiyle 55cmx83cmx71cm (h) ebatlarında üretilmektedir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo