NEO-720200T Alüminyum Kollu Bahçe Sandalyesi

Aluminyum_Kollu_Bahce_Sandalyesi_NEO-720200T_1
Aluminyum_Kollu_Bahce_Sandalyesi_NEO-720200T_2

NEO-720200T Alüminyum Kollu Bahçe Sandalyesi

0 out of 5

Alüminyum Kollu Bahçe Sandalyesi, horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin dış mekân yemek alanları için son derece ideal. Otel, cafe, coffee shop, steakhouse, AVM dekorasyonlarında da tercih edilen bahçe sandalyesi, evlerin bahçe ve veranda bölümlerinde de dekore edilebilir.

BOYUT
Genişlik : 52cm  / 20,4inc
Derinlik : 46cm  / 18,1inc
Sırt Yüksekliği : 79cm  / 31,1inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 7,6kg

Açıklama

Alüminyum Kollu Bahçe Sandalyesi

Alüminyum Kollu Bahçe Sandalyesi, üretim programına sipariş üzerine dahil ediliyor. Ürün horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin dış mekân yemek alanları için son derece ideal. Otel, cafe, coffee shop, steakhouse, AVM dekorasyonlarında da tercih edilen bahçe sandalyesi, evlerin bahçe ve veranda bölümlerinde de dekore edilebilir.

Bahçe, veranda ve teras gibi dış mekânlarda 12 ay boyunca durabilen ve yapısında herhangi bir bozulma meydana gelmeyen ürün, kolsuz sandalye olarak da üretiliyor. Sandalyenin ana gövdesi alüminyum dökümden imal ediliyor, kullanıcı isteği doğrultusunda demonte olarak sevk edilebiliyor. Gövde için karteladan renk seçimi yapılabiliyor. Ürün, alüminyum döküm veya farklı materyaller kullanılarak üretilen masalar ile kombinlenebilir.

Sandalyeyi tercihinize bağlı olarak minderli de sipariş edebilirsiniz. Minder yine sizin isteğinize göre 3 veya 5 cm kalınlığında hazırlanıyor. Ayrıca akrilik ve polyester kumaş kartelasından minder için renk ve kumaş seçimi yapabilirsiniz.

52x46x79(h) cm ve 7.6 kg ağırlığındaki bahçe sandalyesi, konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanıza yardımcı oluyor. İşletmenizin kimliğini yansıtmak ve misafirlerinize konfor odaklı bir deneyim sunmak istiyorsanız, ürün gereksinimlerinizi rahatlıkla karşılayabilir. Sandalye hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Alüminyum Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir. Evlerin bahçe ve veranda alanlarında dekore edilebilir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 52x46x79(h) cm 7.6kg
  • Bu tasarım, kolsuz sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Bahçe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo