NEO-720205T Alüminyum Bahçe Sandalyesi

Aluminyum_Bahce_Sandalyesi_NEO-720205T_1

NEO-720205T Alüminyum Bahçe Sandalyesi

0 out of 5

Dış mekânlarda dört mevsim kullanım avantajı sayesinde en çok ilgi gören bahçe sandalyelerinden bir olma özelliğini taşıyan Alüminyum Bahçe Sandalyesi, dayanıklı yapısı ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

BOYUT
Genişlik : 52cm  / 20,4inc
Derinlik : 46cm  / 18,1inc
Sırt Yüksekliği : 79cm  / 31,1inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 6,6kg

Açıklama

Alüminyum Bahçe Sandalyesi

Dış mekânlarda dört mevsim kullanım avantajı sayesinde en çok ilgi gören bahçe sandalyelerinden bir olma özelliğini taşıyan Alüminyum Bahçe Sandalyesi, dayanıklı yapısı ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, steakhouse ve alışveriş merkezlerinde yemek alanlarının dış mekân tasarımında kullanılabilen ürün, kolsuz ve kollu tasarım seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Alüminyum döküm olarak tasarlanan sandalye sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilen ürünün alüminyum gövdesi kullanıcıların karteladan seçtiği renkte üretiliyor. Model dilenirse minderli olarak da sipariş ediliyor.

İsteğe göre 3 cm veya 5 cm kalınlığında yüksek kalitede dolgu malzemesiyle tasarlanan minderi kaplamak için akrilik ya da polyester kumaş kullanılıyor. Kaplama için kullanılan kumaşın rengi ve deseni, kullanılan mekânın dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde karteladan seçiliyor.

Alüminyumun yüksek sıcaklıkta eritilip kalıplara dökülmesiyle üretilen ürün rüzgâr, kar, yağmur gibi her türlü hava koşuluna karşı dayanıklılık gösteriyor. Nem ya da yağmura maruz kaldığında korozyona uğramayan sandalye, uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Siz de kullanıldığı mekâna şık hava katan ürünle ilgili daha fazla bilgi almak ve modeli hemen sipariş etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Bahçe Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir. Evlerin bahçe ve veranda alanlarında dekore edilebilir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 52X46X79(h) cm 6,6kg
  • Bu tasarım, kollu sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Bahçe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo