NEO-720210T Doğa Motifli Kollu Alüminyum Döküm Sandalye

Doga_Motifli_Kollu_Aluminyum_Dokum_Sandalye_NEO-720210T_1

NEO-720210T Doğa Motifli Kollu Alüminyum Döküm Sandalye

0 out of 5

Doğa motifli kollu alüminyum döküm sandalye, özellikle otel, restaurant, cafe, coffee shop, steakhouse ve alışveriş merkezi gibi işletmelerin dış mekan yemek alanları dekorasyonunda tercih edilir.

BOYUT
Genişlik : 52cm  / 20,4inc
Derinlik : 46cm  / 18,1inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 8,5kg

Açıklama

Doğa Motifli Kollu Alüminyum Döküm Sandalye

Doğa motifli kollu alüminyum döküm sandalye, özellikle otel, restaurant, cafe, coffee shop, steakhouse ve alışveriş merkezi gibi işletmelerin dış mekan yemek alanları dekorasyonunda tercih edilir. Bu model, ayrıca evlerin bahçe ve veranda alanlarında da dört mevsim kullanılabilir.

Bu modelin ana gövdesi alüminyum döküm malzemeden imal edilmiştir ve bu gövde, ral kartelasından seçeceğiniz bir renge kolayca boyanabilir. Farklı malzemeden imal edilmiş masalar ile de rahatlıkla kombinlenebilen model, kolsuz olarak da tercih edilebilir.

Alüminyum döküm sandalye modelini minderli olarak da tercih edebilirsiniz. Minder kalınlığını 3 cm ya da 5 cm olarak kişiselleştirebilir, minder kumaşını akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yaparak değiştirebilirsiniz.

Özellikle dış mekan kullanımı için tasarlanmış bu modeli evinizde ya da işletmenizde uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Tercihinize göre demonte olarak da sevk edilebilen bu model, 52x46x88(h) cm ölçülerinde ve 8.5 kg’dır.

Sipariş üzerine özel olarak üretim programına alınan doğa motifli sandalyeyi sipariş etmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döküm Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir. Evlerin bahçe ve veranda alanlarında dekore edilebilir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 52x46x88(h) cm 8,5kg
  • Bu tasarım, kolsuz sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Döküm Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo