Döşemeli Bank

Döşemeli Bank Modelleri

Döşemeli bank ürünleri, işletme içerisinde yemek alanını geniş tutabilmek için üretilen, son derece kaliteli ve modern çizgiye sahip ürünlerdir. Bank formu verilmiş ürünler, sırt yaslanma kısmı olmadan üretilmektedir. Böylece yerden tasarruf edilirken, son derece tarz bir hava katılmaktadır.

Döşemeli Bank Çeşitleri

Dış mekan mobilya ürün çeşitliliği ve iç mekan ürünleri bulunan firma Neo Horeca, müşterilerine renkli ve farklı bank çeşitleri sunmaktadır. Döküm bank ve metal ayaklı bank çeşitleri bulunan firma, müşteri memnuniyetine ve isteklerine son derece önem vererek üretim gerçekleştirmektedir.

Döşemeli Bank Fiyatı

Neo Horeca, müşterilerine özel ürünlerini sunarken, fiyat konusunda da özel bilgilendirme yapmaktadır. Satın almak isteyenler, fiyat hakkında bilgi almak için işletmeye mesaj atabilir ve diledikleri modellerin fiyatını alabilirler.

Döşemeli Bank Modelleri

Sadece yemek alanında değil, otel odalarında da çok sık rastlanmaya başlanan döşemeli banklar, hem giyinme kısmında rahatlık sağlar hem de günlük eşyaların derli toplu durması fırsatı verir. Odalarda ya da yemek odasında kullanılacak banklar aynı ya da farklı olarak seçilebilir.