Masa Ayakları

Masa Ayakları Modelleri

Tüm masalarınızda kullandığınız ayaklar zamanla deforme olabilir. Bu nedenle sizlere masa mobilyaları parçalarını sunuyoruz. Üst tabakayı kullanarak sadece masa ayakları tedarik edebilir ve masalarınızı yenileyebilirsiniz.

Masa Ayakları Özellikleri

Masa ayakları masanızın özelliklerine uygun olarak; paslanmaz, krom, ahşap, tornalı, kare, yuvarlak, ikili ve yuvarlak taban gibi birçok özelliklere sahiptir. Kullanım yerinize uygun olarak otel ve bar gibi işletmelerde kullandığınız masa ayaklarınızı yenileyebilirsiniz.

Masa Ayakları Kullanım Alanları

Masa ayakları; masa kullanılan ev, hastane AVM ya da restaurant gibi birçok kurum ve işletmede ihtiyaç duyulan tamamlayıcı ürünlerdir. Masa tablalarına uygun olarak kullanacağınız, farklı tasarımlar elde ederek masanızı yenileyebileceğiniz çözümler sunuyoruz.

Masa Ayakları Sipariş ve Teslimat

Dilediğiniz masa ayağı modellerinden toplu sipariş verebilirsiniz. Zamanla dekorasyonu yenileme ihtiyacı duyan cafe ve bar gibi işletmeler için yenileyici tasarımlar mevcuttur.

Masa Ayakları Fiyatları

Masanızı tamamen yenilemek yerine, birbirinden tasarım masa ayakları ile yepyeni bir görünüme kavuşmaya ne dersiniz? En uygun fiyatlar ile işletmenize sihirli dokunuşlar yaparak, bütçenizi koruyacaksınız.