Rattan Şezlong

Rattan Şezlong Ürünleri

Rattan şezlong ürünleri, müşteri memnuniyeti garantisiyle Neo Horeca firması tarafından sunulmaktadır. Çok pahalı olan gerçek rattan koltuklar, ahşaptan üretilmekte ve uygun fiyatlarda olmamaktadır. Rattan görünümlü şezlong sayesinde, hem misafirlerinizi memnun edebilir hem de kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Oteller ve Güneşlenme

Otel işletmelerinde, kapalı ve açık havuzlarda kullanılabilecek olan rattan şezlong modelleri farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Güneş, klor, deniz tuzu gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olan şezlonglar, uzun süreli kullanımda eskime ve yıpranma yapmaz.

Bahçe ve Havuz Başı

Bahçe ve teraslarda, güneşlenmek için tercih edilebilecek ürün olan büyük şemsiye ve rattan şezlong, uygun fiyatı ve renk seçeneğiyle evlerinize tarz katacaktır.
Havuz başında, evlerde, bahçelerde kullanımı son derce kolay olan, sağlam ayaklara ve hammaddeye sahip olan özel şezlonglar, 73 santim genişliğe, 44 santim boya sahiptir. Derinliğiyse 187 santim olarak belirlenmiştir.

Uzun Yıllar Kullanım

Plaj ve beach parklarda da rahatlıkla tercih edilebilen ürün, eski şezlonglardan çok daha dayanıklı olduğu için uzun yıllar ekstra maliyete gerek duymadan sizleri idare etmektedir. Ayrıca özenli kullanıma da gerek yoktur.