NEO-880097T Rattan Havuz Şezlong

Rattan-Havuz-sezlong-NEO-880097T_1

NEO-880097T Rattan Havuz Şezlong

0 out of 5

Rattan Havuz Şezlong ev, otel, tatil köyü, aqua park ve konut sitelerinin deniz havuz yanı alanları için idealdir. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz. Yoğun kullanıma ve dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda kalabilir.

Stok kodu: NEO-880097T Kategoriler: ,

Açıklama

Rattan Havuz Şezlong

Havuz ve deniz kenarlarının vazgeçilmezi olan Rattan Havuz Şezlong, ev ve işletmelerin dekorasyonu için kullanılıyor.

Ev, otel, tatil köyü, aqua park ve konut sitesi gibi alanlar için tercih edilen ürün rahatlığıyla dikkat çekiyor. Beyaz rengi sayesinde her ortama kolaylıkla uyum sağlayan şezlong, yoğun kullanıma karşı dayanıklılığıyla da göz dolduruyor.

Rattan şezlongun gövdesi alüminyum materyalden tasarlanıyor. Alüminyum gövde ürünün hem hafif hem de sağlam olmasını sağlıyor. Şezlongun tasarımında sırt pozisyonu da unutulmuyor. İstenilen kademeye ayarlanabilen sırt bölümü sayesinde model oldukça konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Şezlong yoğun güneş, yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretiliyor. Böylelikle ürün yıl boyunca dış mekânda durabiliyor, kapalı alanlara kaldırmaya gerek kalmıyor.

Havuz ve deniz kenarında kullanıldığında da paslanma riski bulunmayan model, 205x58x36 cm boyutlarında tasarlanıyor. Rattan şezlong, şemsiye kategorisindeki ürünlerle birlikte kullanıldığında şık kombinler oluşturuyor.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Havuz kenarında rahat ve konforlu bir alan yaratmak için modeli dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Rattan Havuz Şezlong ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Beyaz
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Şezlong sırt pozisyonludur. İstenilen kademede ayarlanabilir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan havuz şezlong hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, tatil köyü, aqua park, konut sitesi alanlarında yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  • Şezlong Ölçüsü: w.205cm d.58cm h.36cm
  • Rattan şezlong ile birlikte kullanılabilecek şemsiye modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo